Продається чудовий Седан. Комплектація включає все необхідне для комфортної їзди. Круїзконтроль, Bluetuth, усі необхідні датчики, допомога при старті під гору та ін. Двигун надає автомобілю чудову динаміку, при цьому витрати пального по трассі стартуються від 5,5 л/100 км. Все регулюється кнопочками, які завжди "під рукою". Технічне обслуговування автомобіля проводилось регулярно кожні 8 - 10 тис. Двигун підходить для встановлення ГБО. В подарунок покупцю відео реєстратор та чохли на сидіння. Також є копмлект літньої гуми 2023 року - можу додати за відповідну ціну. По авто абсолютно нічого робити не потрібно, сів і поїхав. Продаж у з'вязку з придбанням нового авто. Автомобілем будете задоволені.
ГАЗ-БЕНЗИН. Обмін на авто на автоматі з подібним пробігом, в ідеалі повному приводі. Офіційне авто, куплялось в салоні Рено у Львові за 28к. Дуже рідкісна комплектація conquest з підвищеним кліренсом і відміностями екстерьеру та інтерьеру. Обслуговування з першого дня на офіціалі, в одній родині з першого дня. Все обслужено своєчасно на СТО Рено. Два комплекта гуми, протектор 90% (літо на титанах, зима на металевих). В салоні не палили, витрати газу по місту 11, траса 8, дуже економне і не буде робити мізки новому власнику. Кузов оцинковка, ніде не плямки іржі. Передне крило куплене нове, пофарбовано (на фото до ремонту). Велике ТО зроблено в січні 26 року (вся ходовка, грм, була течь оливи - виправлено, витрачено більше 1000долл, все в оригіналі як завджи). Страховка, є косметичні моменти несуттєві. Пишіть
Офіційна. Куплено 03. 01. 2017 року. Найкращий в лінійці VAG дизельний двигун 1, 6л. Скло всі рідні. По кузову помітні сліди експлуатації. на 115 000 км. замінено ремінь ГРМ з роликами, помпа, катридж турбіни, проведено калібрування форсунок. На 136 000 км. замінено: зчеплення, масло МКПП. Літня гума на легкосплавних дисках, додатково зимова на залізних із ковпаками. Проведено планове ТО. Замінені: задні амортизатори BILSTEIN з опорами та пилозахисним комплектом; троса ручника.
Продам автомобіль! 2010 рік, в рідній фарбі. Лінзова оптика, круїз контроль, датчик світла, датчик дощу, мультируль. Хороша акустика, АUX!! Автотв чудовому стані. Ходова в ідеальному стані!! Масло, фільтра замінені. R16 диски. Детальніше по телефону
Напівпричіп в ідеальному рейсовому стані, повністю готовий до роботи, ося BPW eco. Всі подробиці за номером
Продам власну автівку.На легендарному двигуні М57 (3.0л. дизель)Двигун,коробка процюють добре. Салон в збереженому стані. Чорна стеля на чорному салоні,виглядає,дуже гарно.Все що цікавить розповім біля автівки чи по телефону. .МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА BMW. З моєю доплатою.На обмін дорожче так як і у вас. Торг тільки біля капоту. Автівка знаходиться в селищі Іршанськ.Всім миру.
Київ, правий берег **********
Продам або обміняю на bmw e92/93 в приоритеті, з моєю доплатою, але розгляну і інші варіанти. По мотору, коробці і ходовій нема питань, все зроблено, навіть те що складно, всі подушки мотора яких вже не існує в продажу замінені, задній підрамник з всіма ричогами куплений в Польщі в стані нового і встановлений, по салону теж жива, по кузову по косметиці є питання, по телефону більш детально.
Авто у чудовому стані вкладень не потребує Коробка мотор без нарікань все працює чудово Всі кнопки працюють. салон збережений , хороша резина . Комфортне надійне авто Докладніше за телефоном
Продаю своє авто. Володію ним два роки, хороша машина, ніколи не підводила. Встановлений сабвуфер. Стоїть газ, 11,5 траса( внесений у тп). Останнє ТО 30.01.2025р. В авто працює все, підігрів передніх сидінь, салон чистий в машині не курили і не їли)), мінялися всі деталі вчасно,стойки всі нові, ходова хороша, масло у двигуні ( ще їздити 3000), вікна всі рідні, в ДТП не було, були підкраси(пороги), всі питання по тел., так як все не напишеш. Задні сидіння складаються повністю і робиться рівний пол( можливо спати, місця достатньо). Зараз стоїть зимова гума, є комплект легкосплавів R17 літня нова гума( на 17 виглядає супер), віддаю з машиною без торгу( а як що без них, то торг). Машина в сім?ї улюблена, то за нею слідкували, тож, тільки у хороші руки. Велике прохання ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ! В чаті на сайті не відповідаю. В телеграм або вайбер, будь ласка пишіть. Всим гарних придбань і хороших продажів!
PASSAT HIGHLINE Авто в гарному стані, пробіг рідний100% Машина повністю обслужена, Поміняли Цепочку в моторі і масло.Машина мае два комплекта резини.
Машина в ідеальному стані, повністю обслужена, гаражне зберігання, перша реєстрація Перед продажем пройшла повне ТО, полірування і хімчистку салону) Машинка повністю готова приносити радість новому власнику) Якщо цікавить звертайтесь за телефон, завжди готові відповісти на всі ваші запитання)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?