Продам авто в хорошому тех стані .тел **********.детплі за телефоном.
Продається ластівка, вкладень не потребує від слова взагалі, сіли та поїхали. Авто хозяйське. Грм був замінений, ходова зроблена, новий радіатор,новий стартер, ТО робилось на пробігу 295.343. Авто обслуговувалось на офіційному дилері «Авто Світ». Повний електропакет, люк, чорна стеля. Музика Harman Kardon грає потужно. Плівка в два шари, крім лобового, бункер. Кожна кнопочка працює, кнопки не затерті. Кондиціонер працює, клімат працює. Все працює. Газу немає і ніколи не було. Два комплекта ключів. Питання в мессенджерах та по телефону.
У зв'язку з обставинами вимушений продати Прогрес 4 у відмінному стані, якісне та дороге переобладнання. На борту є все необхідне. Мотор Yamaha 60 інжектор 4т, автоматична помпа, ходові вогні. Відмінний заводський лафет на реєстрації з документами. Продаж вимушений, все робилося для себе. Човен повністю готовий до сезону.
Хід як нова, нова гума та акумулятор.
190 лошадок. Дуже комфортний кросовер. Хто купити не пожаліє Офіційний. Розхід палива траса 7.5 мiсто 8.5
Машина в дуже гарному технічному стані. В авто було вкладено багато коштів, часу. Причина продажу за сімейними обставинами. Всі деталі по телефону.
Рідний пробіг Авто в рідні фарбі Вкладень не потребує Мотор працює добре, масла не бере Форсунки всі в нормі Зимова гума
Продам авто по тех стану все бомба авто робилось для себе. Не гниле дно замовили не,ходова поміняна. Все інше по телефону
Продам мітсубісі оутлендер 2011 р. Мотор 2.4 газ бензин. Привід передній. Коробка передач автоматична. Авто в хорошому стані є сліди використання. Авто з Америки не бита, була поломка трансмісії.Був проведений капітальний ремонт трансмісії. Авто досить економне на свої габарити змішаний цикл 11-12 л газу.Кондиціонер працює добре, салон чистий в салоні і по авто все працює добре.
Продам хороше авто . Використовувалось рідко , більше стоїть. Оригінальний пасажир салон чистий двигун працює гарно 8тис назад замінений ГРМ перевірені форсунки замінені свічі наказу . По ходовій трищать кулаки ( замовленні в оригіналі через пару днів поміняю) а так ходова не стукає не тримає . Рейка реставрована так як потіла 8 тис назад. колеса вже стоять титани на 16 . Пофарбований капот і бампер без шпаклівки ( хто знає болячки цих авто той зрозуміє) Продаж тільки з переоформленням На всі питання відповім по телефону.
Продам власне авто в хорошому стані,все працює. Є незначні сліди використання по кузову!!! Деталі за телефоном.
Не фарбований,гарний стан комплект зимної та літньої резини на дисках,
Авто в гарному стані має незначні подряпини по кузову два комплекти дисків та килимків замінений цеп масла фільтра 1000 км тому торг присутній
Продаю своє авто! Авто в чудовому технічному стані! На повному ходу. Вкладень не потребує. Новий власник буде задоволений на 100%. Готовий до перевірок на будь-якому СТО. Всі розхідники замінювались вчасно. Деталі за телефоном.
Авто у відмінному стані, вкладень не потребує.2 комплекти гуми,літо+ зима на дисках у відмінному стані.Сервісна книга,два ключі.На авто не економили,при потребі коштів не шкодували. Більш детальну інформацію за телефоном.Вайбер або Ватсап.
автомобіль в гарному стані, всі масла, фільтра замінені, клімат, кондиціонер все працює, торг, можливий обмін на камри 40
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?