один власник груз паз 8 місць легковий,дві пічки одна водяна друга webasta ,телевізор ,диски нові,колодки нові,стойки нові ходова перебрана на зимній гумі 50%
Автомобіль в чудовому стані,все працює. Автомобіть обслуговувався тільки на офіційних сервісах, є сервісна книжка.Брався для дружини, використовувався як другий автомобіль в родині.Авто вкладень не потребує,салон чистий, охайний. Автомобіль більше стояв ніж їздив.Продаж від власника!
Mazda 3, 2011 р.в., 2.0 mzr, bose, люк, газ...
Машина з реальним пробігом,я другий власник,і додається комплект зимової резини з дисками
Авто в хорошому стані, по мотору, коробці ходовій все добре, кузов не гнилий, по лако-фарбованому покритті є невеликі нюанси. Встановлено нове щеплення, та новий АКБ. Авто в хорошій комплектації, шкіряний салон, КПП автомат, парктронік, бортовий комп'ютер, та багато іншого.. Встановлено гбо з заводу. Торг біля капоту. Більш деталей в за телефоном.
Авто в гарному стані,було замінено щеплення,нова помпа,та ГРМ, повністю зроблена ходова,по авто робити нічого не треба.Перевірка на будь якому СТО.Комплектація Match.Всі інші питання по телефону
Перший власник в Україні Приганялась для себе Вчасна заміна всіх рідин і фільтрів Поміняно комплект ГРМ та зчеплення,АКБ новий В рідній фарбі! Стан чудовий!
Продам свой автомобиль.Рено меган 3 поколения. Машина не бита и не крашеная. Все вопроси по телефону
Автомобіль в ідеальному стані. Нова гума, новий акамулятор. За автомобілем слідкували. Вантажів не возив. Торг біля капоту автомобіля.
Продам автобус EOS в хорошем состоянии, с подальшим переоформлением от владельца. Все вопросы по телефону.
Авто знаходиться в хорошому стані. Заміна масла фільтрів, повністю обслужений кузов, нова резина. За детальнішою інформацією звертайтесь за номером телефону
Авто у відмінному стані. Пригнане з Бельгії. Замінено масло Elf 5w30, фільтри, ремінь ГРМ, помпа. Деталі за телефоном. Розумний торг лише біля капоту.
Поставили новий акумулятор. Нова защита двигуна, нова гума. Поміняне масло, фільтра. Газ заводський 4 покоління. Пригнана із за кордону. Все що в багажнику віддамо. Автомобіль зроблений 23.12.2011р на заводі в Чехії. Для повного огляду телефонуйте або приїжджайте. Можливий торг.
Авто в доброму стані,комплектація BASSE.круїз контроль,клімат контроль,датчікі дождя и света.
Мультикермо,круїзконтроль,двозонний кліматконтроль,повний електропакет,люк,новий шкіряний салон,комплектація xle
Авто в хорошому стані, всі фільтри і масла поміняні на 180 тис , вчасно обслуговувалося. Досить економна і маневрена.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?