Автомобіль в хорошому стані, пригнаний з Данії, прихований фаркоп, гаражне зберігання.
Продаю свою машину, один хазяїн. Купував в автосалоні Не бита, не фарбована. Гаражне зберігання. Використовував дбайливо, вантажі не возилися Обслуговування – регулярне, стан нового. Кондиціонер працює відмінно Поміняв фільтр, олії АКБ - новий, нова гума, Машина - сів та поїхав Три роки простояла у гаражі Перекупи, посередники, не турбувати!
Автомобіль привезений та розмитнений з Німеччини, доглядає повністю у робочому стані, розхідники змінювалися завжди за термінами.
BMW 1 Series 2010 | 2.0 дизель | АВТОМАТ ЖИВА BMW, не плутайте зі знесиленими варіантами з ринку. Головне: • 2.0 дизель — їде бадьоро і їсть мало • автомат — без пинків, працює як треба • пробіг 212 тис. км… ЗРОБЛЕНО (і це важливо): • ✅ ланцюг ГРМ замінено — головний страх цих моторів вже закрито • ✅ прокладка кришки клапанів • ✅ свічки Сів і поїхав, без вкладень. Кузов: • не бита • є дрібна косметика сколи— на їзду не впливає Комплектація: • парктроніки, тонована, клімат-контроль, склопідйомники,камера заднього виду. 👉 Таких машин реально мало — зазвичай або вбиті, або з не заміненим ланцюгом. Машина щодня на ходу, без сюрпризів. торг присутній .
Стан чудовий. Нарікань немає, все працює. Пробіг оригінальний 170 тис. Газ/бензин.
У продажу Suzuki SX4 2011року в хорошому стані з об’ємом двигуна 1.6 на звичайному і надійному автоматі. Машина офіційна . З моменту покупки, другий власник. Є мілкі подряпини на кузові .Машина не бита і не крашена .Є два комплекта кліриків Їздила жінка, дуже охайно, салон в стані нового . Було пройдено Т.О. а саме: заміна ременів, мастил в двигуні ,коробці та заміна шарових опор ! На даний момент без жодних вкладень + комплект зимової гуми в подарунок. Наступний власник буде задоволений !!!
Продам своє авто, машина кожного дня на ходу. Обслуговування проводилося вчасно. Віддам з машиною комплект зимових колес на титанах. Гбо вписано в технічний паспорт . Торг присутній
Продам своє авто - 175км запас ходу (заряджалася вдома від розетки 12А) 10 палок з 12 Авто у відмінному стані. Використовувалося як друга машина у сім'ї. Пігнана із США без пробігу (не биток) Другий власник в Україні. SOH 91% 2. Комплект зимової/літньої гуми 3. Захист картера 4. Захист порогів 5. Заміна мастила кожні 20 000 км. 6. Заміна передніх стійок
Автомобіль в нормальному стані, є незначні сліди експлуатації по кузову. Комплектація LIMITED, є підігріви передніх сидінь, двох-зонний клімат. Присутній ТОРГ біля капоту. Детальніше по телефону.
Продам своє авто у користуванні більше 3 років. Модельний ряд 2010р.Все що потрібно обслуговував якісними запчастинами.і мастилами. Хороший кліренс, повний постійний привід,на зиму те що треба. Розхід 6- 7 л на 100 км.. Машина ніколи не підводила. 1000 км назад Замінив Ланцюги,направояющі і тд.. все по оригіналу. Subaru ,свічки накалу. Мастила і фільтром LIQUI MOLY 5w30. Замінив оптику, встановив бі лед лінзи. Хороша тоніровка .Новий акумулятор.Практично нова літня резина. Автомобіль в гарному доглянутому стані.
всі рідини замінені, замінено щеплення, тормозні диски та колодки хороша комплектація, також замінений передній бампер на відео видно, перша реєстрація 2013 рік можливий обмін на авто з моєю доплатою ( цікавить ауді квадро від 2012 р. дизель або вольво сх 60)реальному покупцю хороший ТОРГ...є незначні нюанси на які присутній ТОРГ
Продається стильний та комфортний автомобіль у хорошому стані. Двигун, коробка та ходова працюють без зауважень. Салон у гарному стані, чистий та охайний. Хороша комплектація: клімат-контроль, підігрів сидінь, електропакет, мультимедіа. Автомобіль комфортний у їзді, підходить як для міста, так і для траси. Документи в порядку, можливе переоформлення. Всі питання тут в чаті або інші месенджери, дзвінки не приймаю
До уваги, в продажі Таурег 1 покоління, з унікальним двигуном 4.9 дизель, авто в одній родині вже близько 3-х років, за цей час завжди обслуговувався вчасно. Технічно в справному стані, щодня на ходу, із недавнього було проведено обслуговування двох турбін, мають гарантію на термін 3 роки, по документах порядок, любий вид переоформлення. Розхід по місту ~14, траса можна влізти в 9-10, досить потужне авто навіть для своєї ваги. Цікавить також обмін, пропонуйте свої варіанти
Продам місубисі єкліпс. Авто в гарному стані, нічого робити не треба. Переоформлення. Всі питання по телефону.
Авто в хорошому стані
Машина в гарному стані. Деталі за телефоном
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?