✅ Економний та надійний електромобіль ✅ Зарядка вдома або на публічних зарядних станціях ✅ Комфортний та просторий салон ✅ Низькі витрати на обслуговування ✅ Хороший технічний стан
Продам власне авто Nissan Qashqai J10 2008 року, 2.0 л, бензин (надійний атмосферник, газ ніколи не стояв) Варіатор передній привід. Коробка передач: Замінена на свіжу б/у із чесним пробігом всього 69 тис км. Працює ідеально, плавно, без жодних пинкив чи затримок. Тільки-но замінено мастила та фільтра і в двигуні, і в коробці. Ходова частина : повністю обслужена, їде м'яко, сторонніх звуків чи стуків не має. Кузов : для свого 18- річного віку у нормальному стані - без дірок та іржі. Є природні сліди експлуатації (дрібні сколи, подряпини), які абсолютно не впливають на експлуатацію автомобіля.
Авто в дуже гарному стані. Всі питання по телефону.
Продам своє авто, я друга власниця. Автомобіль пригнаний з Америки ЦІЛИМ з пробігом 31 тис.км. Автомобіль увесь в оригінальній фарбі, не битий і не топлений ! Користуюся кожен день, заряджала тільки від домашньої розетки ( оригінальна зарядка в комплекті ), хоча є також порт швидкої зарядки. Купували у 2025 році у Київі у першого власника, з Броварів після повної зарядки доїхала своїм ходом ! Реальний запас хода влітку 120-130 км з кондиціонером ! У дуже гарному виконанні - білий перламутровий колір кузова і шоколадний шкіряний салон ! Максимальна комплетація: кожаний салон, парктроники спереду і ззаду, камера, адаптивні лед фари, безключевий доступ, клімат-контроль, підігріви сидінь.
Продам власний автомобіль в хорошому стані, недавно було замінено масло а коробці, повністю антихром, встановив спойлер, нова зимня резина, стоять проставки на колесах, на хорошій комплектації, повністю в рідній фарбі -Мультикермо з підрульовими лепестками -Круїз контроль -Датчик дождя -Кожані сидіння з підігрівом двох передніх сидінь -Електрорегулювання дзеркал заднього виду -Двухзонний клімат контроль -Парктроніки перед, зад -Режими їзди (комфорт,спорт) -Магнітола з блютузом + камера заднього виду -Люк -Адаптивна оптика + зроблено антихром фар і бі лед світло
Продам Nissan Juke 2010 1.6 Turbo 4WD ? Рік випуску: 2010 ? Двигун: 1.6 бензин (турбо) ? Потужність: 190 к.с. ? Привід: повний (4WD) ? Коробка передач: автомат (варіатор CVT) ? Пробіг: 209 ? Колір: білий перламутр — дуже гарний, виглядає дорого та ефектно ? Є люк Автомобіль у хорошому стані, повністю на ходу. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно. Повний привід працює без зауважень. ? Доглянуте авто, технічно справне. ? Комфорт: • клімат-контроль • електросклопідйомники • мультимедіа • люк • висока посадка ? Компактний, маневрений та дуже динамічний ? Документи в порядку, переоформлення без проблем. ? Дзвоніть або пишіть — домовимось!
продам гольф 1.6 дизель, мотор гарний, економний, машина в чудовому стані, їздила дружина вкладень не потребує
Продаю власну Suzuki Grand Vitara 2.4 Газ/Бензин. Автомобіль 2008 року і з рідним пробігом 210 тис. км. Технічно повністю справна, щойно пройшла ТО, двигун та механічна КПП працюють без нарікань. Маю два комплекти ключів. Додатково віддаю літню гуму. Машина повністю готова до експлуатації та будь-яких перевірок на СТО — надійний позашляховик без прихованих проблем. Телефонуйте
Пропоную власне авто, в гарному стані, все що є в авто працює без жодних нарікань. Володію два роки. Продаж обов’язково з переоформленням, обмін не цікавить
Продам Volkswagen-Golf-Plus 1.6 дизель в автоматі 2011 року , машина в гарному стані нарікань ніяких немає . За питаннями телефонуйте ********** ********** Олександр
Продам власний автомобіль Пригнаний з Норвегії для себе Володію авто 2 роки Було зроблено обробка дна повністю (є фото можу надіслати в приватні) Вирізаний каталізатор і сажовик Авто масла не бере Змішаний розхід 8 літрів Маю ще комплект дисків які на ній стояли Було замінено дзеркало зі сторони водія Минулої зими був удар в нього Не покрашений елемент пластику на ньому Є вмятинка (видно на фото) Торг біля капота Замінено ГРМ
Авто в дуже гарному стані. Дуже бережна експлуатація. Усі питання за телефоном
Авто в хорошому стані вкладень не потребує
Автомобіль у дуже гарному стані, не крашена ні одна деталь на кузові, кузов в ідеальному стані, зберігалась у гаражі, двигун робить ідеально дуже економічний, по ходовій ніяких питань нема все зроблено, в комплекті з авто віддаю 4 колеса зібрані с дисками зимова гума а також килимки в комплекті текстильні і гомові оригінальні, килимок в багажному відсіку теж оригінальний. Я продаю своє авто 13 років на ньому їздив ні разу не підводила. Авто купувалося у офіційного дилера Атлан - М Дніпро. На коробці стоїть блокування коробки Констракт від угону.
Продаю власне авто, було у використанні дружини, масло фільтра поміняні, зимова резина нова, прохання перекурів не турбувати
Всім доброго. Брав з Америки. Впала гілка на кришу. Був погнут дах та розбите скло.Це і все що було... . Все оригінальне. Без недоліків та зауважень. Коробка робот. Клімат. Підігрів бокових дзеркал та сидінь. Гідравліки руля. Камера заднього виду. Круїз контроль. Адушки безпеки по колу. Блютуз для підключення телефона. Газ/бензин - 6,4 л розхід. Фари LED Для сім'ї ідеальний варіант
продам volkswagen polo 2012 автомобіль у хорошому стані 1,4 бензин коробка DSG куплений в автосалоні
Авто в хорошому стані, але є проблеми з електрикою
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?