Продам скутер Yamaha Gear 4t 2017 року випуску.Інжекторний двигун з водяним охолодженням має великий ресурс. Має величезний широкий багажник для перевезення вантажів ,ручник , ножне педальне задне гальмо та захист для рук для комфортних поїздок у холодну пору.Скутер недавно завезений з японії без пробігу по Україні. Рідний кілометраж на одометрі. Повністю справний обслужений і готовий до роботи. Можлива постановка на облік та реєстрація.
JCB JS 220 Long Рік випуска 2010 Напрацювання 12000 мотогоди Довжина стріла+рукоять 16 метрів Залишок ходовоі части 80% Двигун Isuzu 4 HK-1 (175 к.с) Ширина трак 800 мм Загальга ширина ексватора 3200 мм Висота 3000 мм
🚗 Продам Audi A6 C6 2.7 дизель Quattro — надійне та комфортне авто Автомобіль у хорошому технічному стані. Двигун 2.7 дизель працює рівно, коробка та ходова без нарікань. Повний привід Quattro — відмінна керованість та впевненість на дорозі в будь-яку погоду. ✔ 2005 рік ✔ 2.7 дизель ✔ Quattro (повний привід) ✔ Комфортний та просторий салон ✔ Хороший стан на свій вік Є незначні дефекти по кузову, які не впливають на експлуатацію авто.
Продам авто у гарному стані. Всі питання по телефону прошу писати на WhatsApp. Авто знаходиться в районі Волохів Яр.Без торгу. Перекупи не пишіть. Авто на документах (фонд)
Авто справне, на ходу, гума зимова двигун 2.2 6 циліндрів ,газ бензин,заводиться добре в любу погоду і на холодному і на прогрітому двигуні, газ не працює 4 покоління, треба дивитись. Якщо я не на зв'язку, дзвоніть через месенджери
Автомобіль в ідеальному технічному стані, нюанси по кузову (на фото). В 2023 році поварена та посилена рама. Обслуговувався в умовах СТО в м. Костянтинівка. Технічні рідини, фільтри мінялися своєчасно. Двигун, АКПП, роздатка, мости працюють ідеально. Готовий до виконання бойових завдань. Всі питання по телефону.
Машина в хорошому стані. Технічно по машині питань немає ,сів поїхав. По моторі ,ходовій та коробці без жодних питань. По кузову на свої роки машина виглядає гарно. По салоні як на фото. Більш детальніше за телефоном. Торг біля капоту.
Продам Audi Q7 3.0 TDI Quattro, 2006 рік. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, кожного дня на ходу. Двигун 3.0 TDI працює рівно, заводиться з пів оберту. Коробка передач перемикає плавно, без ривків. Повний привід Quattro працює справно та дарує впевненість на будь-якій дорозі. За час експлуатації було зроблено чимало робіт: відреставровані форсунки та стартер, замінене лобове скло, датчик ABS, гальмівні колодки. Проведена адаптація пневмопідвіски. Пневма працює у всіх режимах, автомобіль піднімається та опускається без проблем, після довгої стоянки не просідає — перевірено, стояла близько двох тижнів. Встановлене якісне LED-освітлення як у ближньому світлі, так і в протитуманних фарах. Світло дуже хороше, вночі їхати комфортно. Дзеркала складаються. Кондиціонер працює відмінно та добре холодить, пічка також без зауважень. Панорамний дах повністю справний: відкривається, закривається, працює режим провітрювання, протікань немає. Салон просторий, не прокурений є сліди експлуатації так як авто не нове. Встановлена заводська аудіосистема Bose із сабвуфером у багажнику — музика грає дуже якісно та потужно. Авто на дисках R20,диски мають сколи і подряпини,алемає гарний вигляд і високу посадку. Встановлена протиугонна система Pandect, є мобілайзер та два ключі до авто. По розходу пального: у місті в середньому 11–14 л, за містом спокійно можна вкластися в 7–8 л. Для далеких поїздок автомобіль дуже комфортний та економний для свого класу. Зараз автомобілем переважно користується дружина, оскільки я військовий і часто відсутній. Не хотілося б продавати своє авто, але на це є сімейні обставини. Продаж не терміновий. Авто не нове, тому по кузову присутні сліди експлуатації у вигляді сколів та піскострую. Також є деякі нюанси, про які чесно розкажу по телефону. Торг присутній,на дорогу хорошим людям або побратимам скину. Телефонуйте, пишіть,відповім на всі запитання.
Husqvarna TC 125 2t Доглянутий мотоцикл Сервісував задній аморт, вилку Міняв резину Сервіс мотора 12 мотогодин тому Масло міняв кожних 5 мотогодин Зараз 158 мотогодин (може рости бо деколи виїжаю) з мінусів є тільки царапини на пластику та невелика вмятина на резонаторі
скутер Сузукі летс 6 в гарному, є незначні подряпин, заводиться з кнопки і з лапки ,масло міняв каждої тисячі на мотиль, доглядався, проводка робоча, задне і передне колесо в чудовому стані ,останній випуск летсів, дальше все по телефону
Авто знаходиться ще у Нідерландах. Дуже гарне авто,я другий власник, пробіг не скручений. Мотор сухий, масло не їсть. По всім питанням загніть на WhatsApp Oлег.кому потрібно зроблю відео , онлайн.звоните мне по WhatsApp,Telegram
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?