Гарна е60 на легендарному 2л дизелі М47 і простому надійному автоматі. Двигун працює як годинник, не димить взагалі. Автомат переключає чітко і плавно. Двигун 120кВт їде дуже бодро, при цьому по трасі розхід 4л, по місту 6л. Кузов гарний, не гнилий, пару дрібних вмятинок. По салону авто в чохлах, під чохлами сидіння в хорошому стані. Підігрів сидінь.Музика грає достойно. Колеса Р16, з високою резиною - саме то для наших доріг. Нерозмитнена, документи в нормі. Два ключі, є зйомний фаркоп. Новий власник буде задоволений!
продам Форд фокус частково на ходу потрібно замінити катушку запалювання та расходометр працює гарно коли начінаєш їхати дьоргає і глохне мотор коробка підвіска 10/10 нема АКБ ціна на віддачу 22.000 грн
"Renault Trafic 2.0tdi, 115 л.с., 2011 Привезена з Німеччини. Машину готував собі як базу для кемпера та сімейних поїздок, але я починаю будівництво і мені потрібні гроші. Що зроблено в машині: *Нові форсунки *Нове зчеплення та подвійна маса *Нові фари *Нові задні ліхтарі *Нова оббивка на всіх сидіннях. Вартість оббивки понад 1000$ *На підлозі багажника килимове покриття *Всі зовнішні пластикові деталі демонтовані та перефарбовані чорною структурою *Нова охолоджуюча рідина *Нове масло резина на всесезонку 2021 дуже гарна З недоліків можна назвати дрібні подряпини на машині Автомобіль запускається одним натисканням кнопки, незалежно від того, гарячий чи холодний
Продам Легенду;( Мот в дуже хорошому стані Стоїть дорогий вихлоп графіка , резина , і тому подібне , мотор працює без на рікань заводитьься з пів оберту , інжектор , водянка 6 ступка б/д , мотоцикл не був викрадений чи шось подібне так получилось шо документи були втрачені а мот не був розмитнений тому і їхав під запчастини якось так дивна там ситуація ну шо є то є . Є витяг про те що мот не в розшуку і тд , за всіма запитаннями в осоьисті вайбер чи телеграм )
Квадрик,такто все добре сів поїхав Продаю бо брав шоб зрозуміти шо то таке мото техніка і трохи громаду вивчити шоб вже потім брати шось сильніше Є фаркоп,рама була тріснута але вона дуже моцно поварера там де опори пофарбована Мотор все гуд,з маслом проблем не було П'є бенза не дуже багато З нюансів що тре буде якшо захоч їхати прям максималку тре новий ремінь варіатора(500+-грн)і на наступний сезон нову резину Ше чуть нюанси з електрикою,бібікалка шось після того як розбирав для ремонту рами не робить,але робила,і до поворотів тре глянути Амортизація афігенна,спідомтр новий і доволі точно показує Немає кік старте бо викрутив І ше вихлопна трохи прогорівша трохи звук є Але такто їде по полях болоту дуже файно,так на рибу,або по болоті люкс,навіть замість коня або трактора город невеликий перекопати якшо є інструмент Торг є
Продам надійний, безвідмовний Suzuki GS500e. Мот в відмінному стані, заводиться з пів оберта , має гарний обвіс. Всі питання і пропозиції по телефону 06******68 Віталій. Мот в Черкасах , розмитнений , має всі документи для любого виду переоформлення. Є можливість доставки в інше місто. Ціна 2500$.
Продам надійне авто з дизельним двигуном 1,6 літра. По технічній частині нічого робити не потрібно, по кузову теж все добре. Машина полірована та затонована по колу,авто повністю справне. Кожен день на ходу, запускається с пів оберту у будь яку погоду. Дуже економічне та завдяки турбіні шустре авто. Кондиціонер заправлений,стоїть зимова гума, кожна кнопочка,кожна лампочка в машині працює. Машиною залишитесь задоволені. Кого зацікавить дзвоніть,на всі питання відповім. Торг розуміється присутній. Всім вдалих продаж.
Терміново Трохи прикласти руки і буде їздить З наявним карбюратором дуже погано заводиться і погано реагує на газ Відкручена зірка приводу (в наявності нова) Продаю через виїзд і не маю бажання ремонтувати Загалом стан непоганий і вкладать майже нічого не треба Бездок і терміново через це так дешево
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?