Продаю будинок на колесах.Дуже гарний варіант для ЗСУ(кажу з особистого досвіду).Не протікає(ща є дуже головним) та тримає тепло(при температурі -10 всередині було близько 25),при використанні каміна на 2КвТ.Також всередині є газ,світло,розетки.До вагончика ще дам газову плітку на 3 комфорки, переноску на 15 метрів,2 газових балона на 27 та 50 літрів(наполовину заправлені) та камін.Також для невеликого косметичного ремонту дам рулон рідкого скла(можно їм застелити стіл або кухню) та рулон шпалер на клею «під дерево),не встиг це зробити сам.Рама та інші єлементи не гнилі та в доброму стані як на свій вік.Є запаска.Все зовні зачиняється на гарні навісні замки.Є всі документи на вагончик.На любі питання відповім по телефону в любий час.Також доставлю в любу точку в радіусі 200 км від міста Запоріжжя (але це зрозуміло за доплату).
Продамо Т4 , дизель 1.9. Евробляха, не на військ обліку, використовується для потреб ЗСУ. Замінено; ГРМ, нові вентилятори, пічка, резина зимова, ходова та багато іншого. Автівка на повному впевненому ходу 100%. Готували для себе. Причина продажі або обміну - велика потреба у іншому авто (з доплатою). Прошу без глупих питань, ми самі собі шукаємо обновку та не хочемо віддати погане авто. По доках , митна декларація та техпаспорт. Маленький торг. Херсон.
У 2020 році авто було повністю поварене, пофарбовано «Раптор», шумоізоляція по всьому авто (двері, капот, підлога), передні сидіння шкіряні з підігрівом, потолок під новим брезентом, двигун з ГАЗ 2410 після капітального ремонту, встановлено газове обладнання (балон на 50 л). Авто вкладень не потребує. Сів і поїхав. Немає доків.
Повністю все зроблено і перебрано. Коробка, мотор, ходова після капремонту. Нова рейка, нове зчеплення. Авто на повному ходу. Ідеально обслужене. Вкладено в ремонт 100 000грн.
Місяць тому зроблено заміну поршневої,кілець.Поставили новий ремінь ГРМ, ремінь генератора.Встановили всі нові фільтри,нові прокладки на моторі,замінили оливу,всі мастила.Поставили нову праву ступіцу,нові передні стакани,нові задні стойки.В салоні нові чохли на сидіннях.Гарний торг біля капоту.
Продам Хонду Дио в идеальном состоянии заводится с пол тычка как и стартером так и Кик стартером едит бодро ремень ролики заменены двигатель в идеальном состоянии работает ровно пластик целый трещин нету не где проводка вся робочая состояние 9 из 10 росход 1.5 2.0 звоните что интересует.
Без торгу! Переоформлення без проблем!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?