не коли не підводила, ходова піднята, новий генератор, що трохи обгоріла ліва сторона на фото видно, дуже економний дизельний 2.0 двигун, масло не бере, нова зимова гума 16г. все інше по телефону
Авто на бойовому ходу,масла фільтра,ремні ,резина все обслужено,робив для себе,опалювач вебасто,+ комплект літньої резини,можливий обмін на мотоцикл,розгляну всі пропозиції, або на багі пікап
1.9 TDI. Автомобіль на свої роки в дуже хорошому стані. Двигун та коробка взагалі в ідеалі. Кузов оцинкований, тобто про гниль та диркі мова взагалі не ведеться. Стакани та лонджерони як нові. Салон чистенький, не прокурений і не зачуханий. Авто має на свій рік доволі хорошу комплектацію, а саме електросклопідйомники, електродзеркала, ABS, Airbag, кондеціонер, підігрів дзеркал і т. д. Розхід палива 4 - 5 літрів на 100 кілометрів. Реальному покупцю - реальний торг. Телефонуйте, домовимось.
Отже, авто обслуговується гідним чином, пробіг оригінальний , 1000км назад повне т.о замінені стойки пружини передні задні,також гальма ,передня підвіска замінена ,є електрична шторка на задньому склі , допомагає уночі щоб не сліпило, машина нібито корабель,мультируль , пічка дує аж жарко, по низу немає жодних нарікань любий підйомник, тепер з мінусів, в деяких місцях потребує уваги у ЛК , немає музики(магнітола оригінал, немає колонок) Також передня права фара трохи тріснула, оптика лінзована. Двигун БМВ М51Д25 повністю обслуговував, надійний та потужний звір, на трасі конкуренто спроможній мастило Bardal всі запчасти лише оригінал , на свої роки машина дає фору багатьом сучасним, всі інші запитання по телефону.
Автомобіль у дуже хорошому стані, новий акумулятор, новий світлодіод, динаміки, обслуговування зроблено лише кілька днів тому з новою моторною оливою Я повинен залишити Україну, тому що я закінчив навчання тут якщо армійська особа буде купувати, дасть нижчі ціни
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?