Автомобіль для військових!
Продам nissan Altima (в пріоритеті для ЗСУ) 2006 р.в. 2.5. бензин. В ідеальному стані. На повному ходу.вкладень не потребує.Не бита,не фарбована. Пороги,дно цілі.Американець. Зроблена вся ходова,нові стійки,свічки. Поміняне масло. Дуже різве авто, комфорт на вищому рівні. Нова сенсорна магнітола. Камера заднього виду.Дуже багато місця. Дуже вигідний варіант для військового який наразі знаходиться в тилу.Також цікавить обмін на пікап,або бус,розгляну всі варіанти. Продаю по причині що їдемо на схід,а там треба більш прохідний та вмісткий автомобіль. Із мінусів: трохи розбитий задній правий стоп(на фото видно),на роботу не впливає. Авто знаходиться в смт Козелець, чернігівської області. Якщо буду не в зоні,то пишіть або дзвоніть в месенджер: вайбер, телеграм, сігнал бо не завжди є мобільний зв'язок. Слава Україні, разом до перемоги.
Авто в нормальному стані,після ремонту,проблема що прорізав піддон ймовірніше всього що постраждав двигун,бо авто стоїть на сто ремонтувати не має бажання та можливості вся інформація за номером
не коли не підводила, ходова піднята, новий генератор, що трохи обгоріла ліва сторона на фото видно, дуже економний дизельний 2.0 двигун, масло не бере, нова зимова гума 16г. все інше по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?