Продам терміново, автомобіль на ходу Власник військовий, машина стоїть ніхто не їздить, звонить по телефону что здесь **********
купив , що б з'їздити за кордон на роботу 1500км. з'їздив , продаю
Машина доглянута, я другий власник, купував машину в 2014 році на пробігу 24 тисяч. Вів історію обслуговування, можу розповісти, що і коли змінювалося і на які деталі. Встановлено ГБО-4, вписано до тих паспорту. ГБО налаштовано та обслужено. Рік тому проводилась ревізія редуктора. Якщо цікаво можу пояснити налаштування ГБО при покупці. Встановлено ксенон. Моторна олія та фільтри замінені зовсім недавно (останнє фото). Олія змінювалося кожні 10 тисяч. Ходова у хорошому стані. Встановлені посилені пружини спереду та ззаду. Щодо двигуна питань немає. Кондиціонер працює, холодить чудово. З моменту покупки салон у чохлах. Кермо перешитий шкірою замість китайського непорозуміння. Встановлено сучасну аудіосистему з ЖК-екраном та камерою заднього виду, замість допотопного штатного СД-програвача. Сигналізація зі зворотним зв'язком та доводчиками вікон. Є автоокривання багажника з брелока. Легкосплавні диски. Машини на зимової гуми. Пробіг не великий - 86 тисяч, бо використовувалася як машина вихідного дня + поїздка влітку на море.
Продам Авто 2008 року, всі стекла рідні, не гнила, технічно у відмінному стані, їжджу щодня, гума зима, є два літні віддам з машиною, поставлені хороші Лед лампи, зроблена КПП, фото робіт по коробці прикріплю, Мотор шепче, масло від заміни до заміни не грама. В машині працює абсолютно все, кондиціонер заправлений холодить відмінно, пічка кип'яток, поставлений новий газовий редуктор (Італія) розхід 10 л газу, газ вписаний! Їздить і на бензині і на газу. Страховка є. Тільки переоформлення, довіреність максимум на місяць!
Продам автомобіль в хорошому стані. Був в одних руках з автосалону. Рідний пробіг. Хороша комплектація. По електриці працює абсолютно все (підігрів передніх сидінь, кондиціонер, 4 склопідйомника, 2 подушки безпеки, задній парктронік, мультируль, центральний замок, електро регулювання дзеркал, АВС). Економний, дуже зручний та не дорогий в обслуговуванні автомобіль. Двигун працює чудово що на бензині так і на газу. По КПП питань немає. Ходова частина обслужена. Варити чи красити не потрібно. Всі вікна включно з лобовим рідні. З документами порядок. Для реальних клієнтів гарний торг.
продам авто Geely MK, в хорошому технічному стані, телефонуйте домовимося
Авто в хорошому стані багато чого зроблено на разі робити нічого не треба по авто навіть рижиків не має масло мінялось 800 км назад колодки 1500 км тому дзвоніть їм розповім авто варте уваги можливий торг та обмін на мотоцикл
Поміняний ГРМ і щеплення, також стоїть нова рольова рейка. Оброблене днище машини. Є чотири зимових шини. Машина стоїть на обліку в Калуші. В комплекті є ще один ключ. Всі деталі за телефоном.
Продам автівку, пробіг реальний, трохи є косметичних недоліків. В цілому майже нова машина, все працює. Цікавить обмін на авто з автоматичною коробкою.
Продам автомобіль Geely CK 2007 року. Деталі за телефоном.
Клімат контроль, патронники, стекло підйомники працюють. По ходовій нічого не стукає. Є нюанси по кузову: місцями крашена, тріщина на лобовому склі. Можливий торг на місці.
по ходовой і мотору питаннь Нема пробег 70 тисячь
Авто в гарному технічному стані, зроблена ходова, новий акумулятор, нові комплекти шин (зима та літо), заправлений кондиціонер, повний електро пакет, якісна музика, є незначні моменти по кузову ( як і в більшості моделей цих авто) Пробіг-92тис. За більш детальною інформацією звертайтеся в приватні повідомлення.
Продаю власне авто вкладень ніяких не потрібно , тільки кататись . По машині було багато що зроблено Масло в моторі поміняне , фільтра нові,патрубки та антифриз,тормозні колодки , тормозні диски, барабани, стоїть нова резина і новий акб, авто повністю оброблене антигравієм .
Машина 2013, куплена в салоні. Олія та фільтра помінені на 62000, замінено зчеплення. На 50000 замінено ГРМ. Є питання щодо лакофарбового покриття. Друга машина в сім'ї, рідко використовується.
Купував авто півроку тому і наїздив 10 тис. Їздив тільки з Харкова в Київ, а більшість часу вона просто стояла. Особисто я по машині нічого не робив окрім заміни масла, тому нюансів не знаю, за цей час ніяких проблем не виникло. Авто в гарному технічному стані, без нарікань, мотор масла не бере, не димить. Газ/бензин працює чудово, вписаний в техпаспорт. З ходовою все в нормі. Є нюанси по кузову, царапини і рижикі. Переоформлення через дію. Обмін не цікавить. За 1000 не віддам, але адекватний торг присутній.
Авто обслужено. Дефекти по кузову. Ходова, мотор та коробка без питань. Салон збережений.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?