Продам авто.купляла для себе,щоб після отримання прав навчитися їздити на механіці,це моє перше авто.Продаю бо хочу купляти інше уже постійне і на автоматі. В автомобілі після купівлі було замінені всі масла та фільтра,палевний насос ,колодки ,генератор. Більш детально все по телефону
Е невеликий поскодженя
Продам автомобіль, сів і поїхав. Всі питання по телефону !!!!
Авто 2008 року випуску, сірого кольору, в гарному стані, на ходу, після ремонту, зроблено ходову, страховка оформлена з жовтня 2025року, салон чистий, акумулятор поміняний. Ціна 2500.
Всі питання по номеру телефону.
Продам Geely CK 2008 року, пробіг 57000 км, перший власник з салону. Авто повністю обслуговане, вкладень не потребує. Кузов оброблений з салону.
Продається авто GELLY MK 2008 рік в дуже гарному стані . Автомобіль повністю на ходу , по ходовій ніяких питань нема .
автомобіль робочий на кожен день. диски тонірування страховка дзвоніть розповім
За доп інформацією набирати за номером +**********
Другий власник. Задня ліва арка міняна,кругом мальована через подряпини і сліди довгого користування ,машина находу. Прохання лише звонити!. на повідомлення невідповідаю в тому числі і на повідомлення на сайті.
Продам автомобіль 2008 третій власник. Газ 4 пол. вписаний у техпаспорт. Двигун працює без нарікань. Є парктронік, склопідйомник, автомагнітола з підключенням камери заднього виду.
купив , що б з'їздити за кордон на роботу 1500км. з'їздив , продаю
Авто на ходу, користувався кожен день був приліт в будинок з задньої сторони авто, питання за телефоном( телеграм, ватсап) торг
Продам Авто 2008 року, всі стекла рідні, не гнила, технічно у відмінному стані, їжджу щодня, гума зима, є два літні віддам з машиною, поставлені хороші Лед лампи, зроблена КПП, фото робіт по коробці прикріплю, Мотор шепче, масло від заміни до заміни не грама. В машині працює абсолютно все, кондиціонер заправлений холодить відмінно, пічка кип'яток, поставлений новий газовий редуктор (Італія) розхід 10 л газу, газ вписаний! Їздить і на бензині і на газу. Страховка є. Тільки переоформлення, довіреність максимум на місяць!
Авто в хорошому стані багато чого зроблено на разі робити нічого не треба по авто навіть рижиків не має масло мінялось 800 км назад колодки 1500 км тому дзвоніть їм розповім авто варте уваги можливий торг та обмін на мотоцикл
Авто в хорошому техн.стані.В квітні 2025р.зроблене зчеплення.В коробці поміняли масло і зробили передню ходову.Замінили рульову рейку.Два роки тому зробили двигун.Пороги і арки зроблені.Іржі та гнилі ніде немає.Салон в гарному стані.ГРМ і ролікі поміняли на 45 тис.На лобовому склі тріщина.Кондиціонер не заправлений.Пробіг такий як зазначений.Гаражне зберігання.Брав з салону в грудні 2008 р.
Поміняний ГРМ і щеплення, також стоїть нова рольова рейка. Оброблене днище машини. Є чотири зимових шини. Машина стоїть на обліку в Калуші. В комплекті є ще один ключ. Всі деталі за телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?