Авто в хорошому техн.стані.В квітні 2025р.зроблене зчеплення.В коробці поміняли масло і зробили передню ходову.Замінили рульову рейку.Два роки тому зробили двигун.Пороги і арки зроблені.Іржі та гнилі ніде немає.Салон в гарному стані.ГРМ і ролікі поміняли на 45 тис.На лобовому склі тріщина.Кондиціонер не заправлений.Пробіг такий як зазначений.Гаражне зберігання.Брав з салону в грудні 2008 р.
Поміняний ГРМ і щеплення, також стоїть нова рольова рейка. Оброблене днище машини. Є чотири зимових шини. Машина стоїть на обліку в Калуші. В комплекті є ще один ключ. Всі деталі за телефоном.
Продам авто Geely mk1,6 2008 рік. Автомобіль технічно в гарному стані. Двигун без нарікань без підтікань та жору мастила. По кузову зроблені всі основні недоліки цього кузову та був повний окрас кузова. По підвісці все зроблено окрім ( задня пружина лопнута, але є нові в наявності ). По салону гарний стан окрім ( передніх сидінь ). Була замінена магнітола зі штатної. Є тріщина на лобовому склі, але на їзду не впливає. Автомобіль повністю офвційний ( перший власник з салону ). Оптика відновленна без запотівань. Продажа по причині наявності другого автомобіля в сім'ї. Гаражне зберігання. Пробіг оригінальний не кручений 90 000. Любий вид переоформлення готовий до перевірок торг на всі ньюанси є. Звоніть, пишіть є доп. фото та відео.
Авто в гарному технічному стані, зроблена ходова, новий акумулятор, нові комплекти шин (зима та літо), заправлений кондиціонер, повний електро пакет, якісна музика, є незначні моменти по кузову ( як і в більшості моделей цих авто) Пробіг-92тис. За більш детальною інформацією звертайтеся в приватні повідомлення.
Продаю власне авто вкладень ніяких не потрібно , тільки кататись . По машині було багато що зроблено Масло в моторі поміняне , фільтра нові,патрубки та антифриз,тормозні колодки , тормозні диски, барабани, стоїть нова резина і новий акб, авто повністю оброблене антигравієм .
авто куплялося як учбовий варіант в силу обставин які зараз в Україні автомобіль більшу частину часу не використовується двигун в нормальному стані по кузову є ньюанси але вони не критичні більш інформації по телефону
Продам авто, єдиний власник, присутня газова установка, авто доглянуте та повністю справне не потребує додаткових вкладень.
Продам джили мк в хорошем состоянии по мотору ходовой вопросов нет есть под красы по кузову пороги новые днище целое гнили дырок нету стоит баллон с газом нужно поставить редуктор кондиционер есть нужно заправить фрион стеклоподъемники все 4 рабочие усилитель руля регулировка зеркал Электра по всем вопросом звоните расскажу переоформление
Автомобіль на повному ходу,є незначні нюанси, присутністній хороший торг, деталі по телефону.
Була в ДТП. Пошкоджений бампер капот рідіатор усилювач. Є вмятина не велика на криші. Мотор працює машина заводиться.
середне
GeelyCK = зимові шини з дисками
На ходу
Мотор після капітального ремонту, замінено одразу зчеплення. По ходовій та гальмівній системі повністю обслугована. Все працює. По кузову є поверхневі сколи рижики це нормального для авто. Губи авто не фарбував. Чистенька, охайна, приємна в керуванні машинка. На фото все як є. Бонус: 1. Майже більше ніж пів баку пального 95 Puls ОККО. 2. Придбав комплект ГРМ з роликом SNR, помпа в зборе GMB, ролік кондиціонера GMB, ремен кондиціонер Gets, генератор Dayco, гідропідсилювача Meyle, комплект кришек захисту ГРМ, прокладка клапанної кришки нові придбав планував міняти. Так як було прийнято рішення продавати авто залишу новому власнику. 3. Літня резина на легкосплавних, зима на сталевих. 4. Новая страховка Переоформлення за ваш рахунок. Усі питання приймаю за номером **********
Авто на повному ходу. Чистий, доглянутий салон. Їздила дівчина. Є «рижики» по кузову. Торг. Повне переоформлення. Обмін не пропонувати
газ, бензин. двигун працює гарно, заводиться з пів оберта, коробка м'яка. По кузову, пороги під заміну. рижики на арках. була в дтп міняли капот і крили відрізняються кольором, бампер родний. Кондиціонер працює треба заправити, музики немає не працює магнітола. проблема з панеллю приборів по електриці. Автівка на ходу
сел и поехал ,любые проверки ,есть подкрасы глазом невидно ,всем хороших продаж и покупок Евгений
Продам або обміняю чудовий, комфортний автомобіль, який є гарною альтернативою Вазам та ланосам. Дата першої реєстрації у 2013 році. Двигун працює чудово. Ходова в порядку. Варити чи фарбувати не потрібно. Документи в порядку. Деталі по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?