Автомобіль знаходиться у робочому стані
Машина у відмінному стані, сів і поїхав, потребує трохи догляду по кузову.
Комплектація з підігрівом передніх сидінь, мультикермо, автоматичні склопідйомники спереду та ззаду, кондиціонер, клімат контроль. Бензин / газ (газ вписаний в тех.паспорт). Автомобіль в гарному стані, обслуговування проводиться своєчасно. Климат працює. Торг присутній! дзвонить
Mazda 3 — стильний та надійний автомобіль з сучасним дизайном, комфортним салоном та економічним двигуном. Авто в чудовому стані, доглянуте, своєчасне обслуговування. Має хорошу комплектацію, комфортне керування та відмінну динаміку. Ідеально підходить як для міста, так і для подорожей.
Продаю своє перше авто, в гарному технічному ,та зовнішньому стані.Технічно обслуговане ,вкладень не потребує, всі фільтра та мастила замінювались вчасно .Салон майже в ідеальному стані . Встановлені занижені пружини (-3см) Оригінальний пробіг ,авто готове до любих перевірок. Пригнав авто для себе з мінімальними пошкодженнями .
Mazda 3 У хорошому стані, на ходу все обслужено, є питання щодо кузова Можливий торг
Продаю Mazda 3 2012 року з надійним та економним бензиновим двигуном 2.0. Авто в хорошому технічному стані, все працює без зауважень.
Технічно ідеальний стан , мотор обслужений ( грм поміняний.) Працює ідеально на газу та на бензині. По ходовій нічого не стукає , є сервісна історія обслуговування . По електриці жодних зауважень. Клімат робочий . Все працює помилок немає . Довстановлена музика . По кузову живенька. Задні парктроніки, клімат контроль, задня камера в дзеркалі заднього виду. Також є передня камера, але не підключена до екрану. Деталі за телефоном
Машина знаходиться в Чехії (Brno).В середине лета машина будет в Кривом Роге. Не завжди можу відповідати на дзвінки, тому пишіть viber, telegram. Перереєстрація через Дію ( машина дружини, реєстрація на ній же). Машина після повного ТО, є всі документи. 3 роки обслуговується в Європі за регламентом. Не потрібно нічого робити. Нова гума R17.
Оригінальна Мазда 3 МПС, встановлена вінтова підвіска, 6ті поршневі тормоза, також стоять ШС опори, сидіння, даунпайп, чіп, перенесений Інтеркуллер, подається на 18тих колесах Enkei
продам своє авто не перекуп дуже економне салон цілісінький гарне світло led в лінзах і туманки led невелика корозія на лівому порозі торг
Продам Mazda 3 Автомат 1,6. Газ-бензин 2007 года выпуска, гаражное хранение. По кузову вопросов нет, пробег родной. Два комплекта резины. Отличное состояние сел и поехал!Покупкой будете довольны на все 100. Все дополнительные вопросы по телефону.
На всі ваші питання відповім по телефону
Продам мазду 3 2006 року 1.6 мпі газ /бензин 16 клапан в дуже доброму стані , мотор працює рівно без жодних скочків , по підвіскі не яких нюансів не має , салон перетянутий весь в ідеальному стані,кого цікавить телефонуйте або приїжайте оглядайте торгу не має . Ціна одразу на клієнта .
автомобіль у відмінному стані, все працює, ні до чого причепитися ... рижиків немає, ходова не стукає, економічний, для міста ідеальний варіант
Продам Mazda 3 (BL) Рестайлінг, 2011. Автомобіль у хорошому стані. Ремонт та техобслуговування проводилося вчасно. Об'єм двигуна 2,5. Є можливість встановити газ, музика BOSE, люк, шкіряний салон. Проблем із нею не буде, сів і поїхав. З усіх питании звертайтесь за тел
Продаю свою любиму Чорну Мамбу. Автомобіль повністю обслугований. В 2020 привезений з Канади, мав незначні пошкодження (крило і капот). Салон шився на замовлення. Авто в гарному технічному стані, мінялися тільки расходники, є незначні пошкодження заднього бамперу. Два комплекта нової гуми на дисках.
Автомобіль пригнаний з Німеччини. Надійний та економний 2х літровий бензиновий двигун, багата комплектація !
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?