Продам, на питання відповім по телефону, двигун 2 літри, газ бензин, витрата приблизно 8-10 літрів газу на 100 км, кондиціонер заправлений робочий, замінено компресор кондиціонера минулого року, безпека вся ціла, підігріви сидінь салон з мпс, продаж не поспішний, будь-який вид переоформлення, реальному покупцеві торги,
Я другий власник авто з жовтня 2021 року Купував з пробігом 78 тис км На 82 тис км встановив ГБО Останні 25 тис км пробігу — переважно трасові, європейськими дорогами Авто, яке за останні 2,5 роки багато їздило Європою: автобани, пароми, серпантини, траси від Португалії до Греції. Що робилось по авто: на 110 тис км відрегульовані клапани оновлена підвіска: колодки, сайлентблоки та інші розхідники переварені пороги та ремкомплект правого заднього крила (стан ще не був критичним, але вирішив не затягувати) Фото робіт збережені На 130 тис км замінений бензонасос Масло та фільтри змінювались вчасно, кожні 8–10 тис км По залізу нічого робити не потрібно Тільки планові розхідники по мірі експлуатації По кузову все видно на фото Спеціально не виправляю, бо в Європі це дорого і не завжди має сенс Більшість слідів на фото — наслідки звичайного паркування європейців Коробка — автомат, класичний гідротрансформатор Працює плавно, без ривків Авто надійне та недороге в обслуговуванні Будь-які перевірки на СТО, перевірка пробігу тощо — без проблем Діюча зелена карта до лютого 2027 року Автобокс не продається За рейки можемо домовитись окремо Причина продажу — потрібен компактвен Авто знаходиться у Вроцлаві По всіх питаннях пишіть в особисті.
авто на ходу,працює все,в таксі не їздило,є незначні нюанси по лакофарбоврму,не гнила днище оброблене,клімат заправлений працює,підігрів сидінь працює,ремонтувалося по факту поломки,2 комплекти резини/дисків(зима/літо,залізні/алюмінієві),працює і на газу і на бензині.Дзвоніть,пишіть, питайте домовимося.Будь який вид переоформлення.
Робити нічого не треба, машина обслужена та не потребує вкладень П.с. Пробіг вказано не правильно, наразі пробіг 173тис
В гарному стані робить не чого не треба нове масло фільтра розходники багато чого нового сів і поїхав подогрев сіденій зеркал скла , 4 єлектропідйомника , гур , кондіционер , акпп робить плавно, нові свічки ,тосол , масло гур, важилі , шарові , рульові наконечники , стойки стабілізатора , тормозні диски , робить як на газу так і на бензині , ідіальний варіант для міста єкономічний вмістітельний великий багажник дешева в обслуговуванні і одночасно приваблива
Продам власне авто, брате з салону. По кузову повністю без нюансів, без підкрасів, авто не експлуатувалось взимку, жодного рижику. По салону - стан, нового авто, весь час їздив в чохлах. По техніці без нарікань, сів і поїхав. Є сервісна книжка, два ключі, газ вписаний. По всім питанням прошу телефонувати
Сімейне авто , вчасно обслуговувалось , автомат без ривків, двигун не троіть (1,6), світло лед, в авто встановлена 2дін магнітола з функціями CarPlay, Android Auto, є сабвуфер , салон чистий , є клімат контроль , перекупів прошу не турбувати !
Марка: Mazda Модель: 3 Рік: 2006 Двигун: 1.6 газ / бензин Коробка: Механіка Пробіг: 192 тис. км. Мультикермо Клімат-контроль Підігрів сидінь Склопідйомники Мультимедіа Бортовий комп'ютер Титанові диски Машину робив під себе, вклав доволі не мало грошей, готова для перевірки на СТО. Двигун, коробка у відмінному стані. Хід у відмінному стані. Усі питання можете задавати телефоном, торг доречний.
Є вписаний газ! замінені всі розхідники. Є літня та зимова гума, передній привід.Підкрас переднього крила та його технічне пошкодження.Привід продажі (Власниця авто військова, тому користується авто не завжди) всі деталі по цьому номеру
Автомобіль в гарному візуальному і технічному стані для свого віку .Обслуговувався вчасно,є сервісна книжка з всією історією обслуговування .В авто не працює тільки задній лівий скло підйомник ,все інше працює до єдиної кнопки.Машина повністю обслужена ,рідний пробіг,другий власник.
Є нюанси по кузову По ходовій все ідеально тиждень тому вся ходова помінялась Нове зчеплення Присутній хороший торг!!!
Продам Mazda 3, 2006 року випуску. Автомобіль у чудовому технічному та візуальному стані. Рідний пробіг — 143 тис. км. За весь час експлуатації лише 2 власники. Кузов без ДТП, весь у рідній фарбі, без підфарбувань. Автомобіль дбайливо експлуатувався та своєчасно обслуговувався. Повністю обслужений і не потребує жодних вкладень. Встановлено газобалонне обладнання, яке офіційно вписане в техпаспорт. Двигун, коробка передач та ходова частина працюють без зауважень. Салон чистий, охайний та доглянутий, додаткова встановлена мультимедійна система з великим сенсорним дисплеєм (планшет), навігацією, музикою та підтримкою сучасних функцій підключення смартфона. Комплектація: клімат-контроль; підігрів передніх сидінь; електросклопідйомники; електрорегулювання дзеркал; мультируль; бортовий комп'ютер; центральний замок; ABS; подушки безпеки; легкосплавні диски. Автомобіль готовий до будь-яких перевірок на СТО. Чесний, доглянутий та надійний автомобіль з прозорою історією та невеликим пробігом. Можливий торг біля автомобіля.
Автівка в гарному стані. Безаварійна. Гарна комплектація з клімат-контролем, круїз-контролем, датчиками світла та дощу та іншими функціями. Є обігрів лобового скла(так само як і заднього). Встановлено газобалонне обладнання. Технічно обслуговувалась вчасно. Літня гума нова, придбана в цьому році. Зимова на металевих дисках у комплекті.
Машина повністю в робочему стані, сів і поїхав. Машина використовувалась лише для власних цілей, їзда в межах міста, далі ніхто не виїзждав. Усе необхідне то проводилось, машина не потребує великих вкладень. Машина на газу. ( бензин+газ) Газ офіційно вписаний в тех паспорт, булу офіційне заключення експертизи. Балон замість запаски в багажнику на 34 л. Кондиціонер робив заливку фріона в 2025 году. Машини у мене в використанні 5 років. Машина без ДТП та Аварій !
Продаю власне авто. Повністю обслуговуване і не потребує вкладень. Все мінялось вчасно. На 170к поміняно мастило, фільтра на двигун і на газовій установці. В ДТП не була.
Продам авто в дуже доброму стані. Стан за який не соромно. Я власник, авто в сім'ї з 2024 року. Газ/бензин на акпп. Є вся історія обслуговування з 24 року. Кузов без гнилі, ржавчини. Арки і пороги робилися в 25 році + було оброблено днище авто. Скло ціле. Мотор працює тихенько - рівненько, нічого не димить, без сторонніх звуків. АКПП звичайний гідротрансформатор, перемикає ідеально, без зауважень. По авто робилося (основне) -заміна ланцюга ГРМ на пробігу 235т.км -регулювання клапанів на 235т.км -в 25 році робився генератор + стартер -в 25 році була промивка радіатора пічки ( слабенько гріло) -на 240т.км була заміна масла в акпп -ходовка робилася ( є чеки, наряд-замовлення) -в 25 році була зроблена вихлопна система ( заміна середньої труби + глушник) -останні роботи по авто були: заміна передніх аморт. ( з підшипниками і подушками), сайлентблок важеля переднього, перепакували клапанну кришку, заміна антифризу + заміна рідини в ГУР - чеки, акти все є. -масло в двигуні мінялося кожні 8т.км. -ТО ГБО проводились також кожні 8т.км. Салон в гарному стані, чистенький, нічого не порвано, без неприємних запахів. По авто працює кожна кнопка. Люк працює в усіх режимах - не тече. Кондиціонер заправлений і холодить, пічка жарить. Ел. регулювання дзеркал, ел. склопідіймачі, датчик дощу, парктроніки передні та задні, мультикермо, регулювання керма та багато іншого. До штатної мультимедії було підключено аукс. Гума літо/зима. Літо майже як нова один сезон відкатала, зима старенька, але на один-два сезони вистачить. Два ключі, два комплекти килимків, докатка. Страховий поліс до 11.06.2027р. + додаткове покриття із збільшеним відшкодуванням матеріальних збитків. За машиною слідкували, обслуговували. Продаж не терміновий, допомога з продажем також не потрібна. Торг є аргументований біля авто.
Mazda 3 2011 | 2.5 Газ/Бензин | Гарна комплектація Продам надійний японський автомобіль Mazda 3 (2011 рік) з потужним двигуном 2.5 л. Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані, обслужений і доглянутий. Мотор працює рівно, має чудову динаміку. Коробка передач працює плавно, без пинків та ривків. На 177тис. пройдено планове ТО, замінено всі розхідники. Комплектація: Люк (працює у всіх положеннях, не тече); Якісна акустика Bose із сабвуфером; Охайний світлий салон. Готовий до перевірок на будь-якому СТО. Розумний торг. Краще пишіть у вайбер.
Продам власне авто. Мотор, коробка працює без нарікань. Газ вписаний в тех. паспорт.2 комплекта гуми. Дистанційний запуск мотора. На 240т. пробігу була заміна масла в АКП та відрегульовані клапана. Клімат працює на відмінно. Нюанси по кузову видно на фото. Торг.
Машина у відмінному стані, сів і поїхав, потребує трохи догляду по кузову.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?