Продам HONDA CB 900 F Hornet пригнаний з Швейцарії! Мот в гарному стані. Дуже гарно їде)))Я на зв’язку у вайбері, вацап , сигнал та телеграм. Бажано набирати по Інтернет. Також доступний і мобільний мій номер. Мот вже розмитнили і доступний для огляду в Житомирі.
В гарному збереженому стані, мотор працює так як треба, коробка теж. Багато чого зроблено. Всі питання по телефону.
Самоскид 7.500тара 47м3 вісь САФ дискові гальма ,верхня двойна ресора . подушки нові , тент новий циліндр сухий,гальмівні колодки поміняні ,чотири нових блок-підшипники повністю готовий до роботи .ПИШІТЬ НА ВАЙБЕР ТОРГ
Lanos 2003 рік Пробіг 220000т оцинкований кузов авто Кондиціонер Склопідйомники ГБО 2 покоління 2 комплекти гуми Камера заднего вида Гидроусилитель
Напівпричіп в гарному стані. Бокові і верхній тенти, а також підлога замінені три роки тому. Знос шин на задній і середній осях - 20%, на передній - 50%.
ПЕРЕКУПІВ НЕ ТУРБУВАТИ!! Продаю власне авто. Є невеликі вм'ятини капота. Авто технічно справне, кожен день на ходу. Детальніше телефонуйте!!
Продам в хорошому технічному стані Є працюючий кондиціонер,гідро підсилювач керма, передні стеклопідіймачі, подушки безпеки, сигналізація, музика з блютузом. Пройдено то 2 дні назад. Якщо є питання телефонуйте. Подарунок комплект зимової гуми. Грм комплект поміняний 21.05.26 писати звонити на вайбер та телеграм
Доброго дня Продаю причіп, будинок на колесах 6.03.25 заїхав в Україну пригнаний з Німеччини Багата комплектація намет , мувер, ( це такі валки біля коліс які їх крутять , зручно паркувати без авто.) кондиціонер бойлер, + всі стандартні опції. Все працює ідеально як і стан самого вагончика був куплений з площадки Німеччини в людини яка ними займається багато років і в нього немає поганих караванів посилання на цю площадку буде нижче. Також займаємось прогоном з цієї площадки завжди є біля 50-60 в наявності вагончиків , не всі вони виставлені на сайті тому деталі за телефоном Скажете який вас цікавить думаю підберемо.) всі причепи проходять тех огляд на спец станції в Німеччині на технічну справність ********** ********** Тарас
Купував для себе за пів року робив 1 раз то по машині все добре ходова, двигун, коробка все добре є маленькі нюанси по кузову а саме: задній пампер трішки подряпаний окрім цього все добре 2 комплекта резини тільки переоформлення
По ходовій все справно, мотор працює тихо, підйом на будь яке сто, моя перша машина змінював все вчасно, все лагодив, на данний момент можна просто кататись не вкладувати, ГРМ заміна через 30000 Дуже гарний автомобіль на свій вік. Нве лобове нові щіткі, 10км пробігу Дзвоніть пишіть
Продам авто в хорошому стані В машину вложено не мало грошей хто розбирається прекрасно розуміє По мотору питань немає їде бодро гарно По коробці все добре кожна передача включається не затягує і не б‘є , спорт режим в тому числі Ходова робилась нічого не стукає їде збито По брущаткі машина збита нічого по салону не гримить Повний привід працює На таблови жодної ошибки Центральний змок працює Всі ручки робочі ! кожна дверка відкривається По кузову нічого критичного немає машина гарно виглядає Тоніровка вкруг разом з лобовим! Чорна стеля Кожна кнопочка в салоні працює З мінусів для себе можна купити дві передні шині бо підуставші а так все добре Кого цікавить більш детальна інформація звоніть пишіть завжди на звязку!
Продам Славуту 2003 року, об'єм 1.1л бензин. Декілька місяців тому було замінено гранату, замок запалювання, вентилятор охолодження, страховка до вересня 2027 року, всесезонна резина замінена 4 місяці тому. Машина на повному ходу, кожного дня їзде без простою,сів і поїхав. Інші деталі по телефону. Авто знаходиться в місті Старокостянтинів.
Продам своє авто в гарному технічному і візуальному стані. Двигун працює рівно без сторонніх шумів, пару днів тому було замінено ГРМ є фото, коробка не смикається. По ходовій частині нічого не стукає, не гримить. Кузов доглянутий тільки, на одному крилі вилізли рижики (можу кинути фото). Клімат робочий. Салон в дуже збереженому стані. Стоять красиві R17 диски з хорошою зимовою резиною. Нічого робити не треба, сів поїхав. За більш детальною інформацією дзвоніть. ТОРГ БІЛЯ АВТО!
Вся інформація про автомобіль по телефону
Продам авто! володію з 2019 року! стан хороший, по технічній частині, вкладень не потребує! з документами порядок, будь-який вид переоформлення! на всі питання детальніше відповім по телефону! якщо недоступний дзвонити сюди**********
Даним авто володію більше 5 років.За час використання зарекомендував себе добре.На даний момент по технічній стороні вкладень не потребує.Салон чистий не затертий і не подертий.По кузову є сколи,потертості.Нещодавно проведена заміна грм,водяної помпи,масла і усіх фільтрів.Потолок і дверні карти перетягнуті новою тканиною.Зроблена хімчистка салона.
продам повністю обслужений автомобіль,грм новий,форсунки паливна провірена,ходова зроблена,нова резина літо,диски 16 ,авто не був в ДТП,кузов цілий,
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?