Сел и поехал
Авто в гарному технічному стані, по кузову є декілька рижиків в області задніх арок, за останні роки майже не використовувався. Деталі за телефоном. Бажано (Signal, Telegram, Viber)
Автомобіль в гарному стані,повністю обслугованний,сімейний автомобіль з приємною витратою пального.Хто візьме не пожаліє,неспішний продаж.
Авто у гарному стані Двигун 1,9 TD Расход 5 л по місту Клімат, CD, центральний замок МКПП 6 ступ
авто все працює мотор супер їде добре не гнила є підкраси тре треба зробити розвал сходження страхівка є переоформлення
Переоформление! Все в огнях
В моїх руках з 90 тис. км. Обслуговування виключно на одному профільному СТО. Олива тільки Redline 5w50 з суворим регламентом 7к. Двигун та Надування: Пробіг мотору ~100к Зібраний на STI комплектуючих. Турбіна VF48 (налаштована на стабільні 1.3 бара). Інтеркулер STI. Прямий вихлоп 76 мм. Трансмісія та Привід КПП: 5-ступка механіка з підсиленням 2sp. Задній редуктор з дисковим блокуванням. Підвіска та Гальма Гальма: перед — Gold Brembo (диски Brembo, колодки Hawk нові 2К пробігу), зад — сток (диски StopTech). Стійки KYB, пружини сток. Алюмінієві важелі, встановлені майже всі можливі розпірки кузова. Колеса: легка ковка на проставках (через голди). Стан Кузова Буду відвертим: кузовом треба займатися. За час війни машина візуально здала, є корозія/нюанси, якими не мав моральних сил займатися в такий час. Мною не бита, історію до мене достеменно не знаю. Краще в месенджерах.
Продам своє авто. Місяць тому зроблене технічне обслуговування. Ходова частина в гарному стані. По кузову нюанси, дві невеличкі вмятини. Готова скинути на ремонт. Як перше авто взагалі супер, компактне, паркуватись легко і де завгодно. Телефонуйте домовимось.
Хороший технічний і візуальний стан, гарні диски, вихлоп з нержавіки, є дрібні нюанси експуатації, я власник любий вид переоформлення. Багато чого робилось, дзвоніть розкажу більше.
Продам Пежо 407 2005 р. 2.0 турбо дизель на 150 кс. Ціна 4100$ або обмін на бмв е46,39. По машині все зроблено повністю ходова перебрана. На нових титанах R17 на хороші резині. Всі деталі по телефоні або писати у тг з нюансів тільки декілька коцків не критичних по кузову машина не гнила кузов оцинкований. 6-сти ступка в хорошій комплектації. Пишіть на вайбер
Хундай купе, fx, двигун 2.0 туксонівський КПП вічна, камера заднього виду, музика киксы з магнітолою android, стоять проставки, гальма обслужені, клімат, лед, тонування вкруг, є моменти по лкп, без рамочні двері, ковші, підігрів, свічки njk, форсунки почищені, лямбда і дмрв нові. Вихлоп стронгер. Поварена,. Машина на мені будь-яке переоформлення. Продаж у зв'язку з переходом на ,4 двері. Машина дуже яскрава увага Вам забезпечена. Купівлею будете задоволені машина дарує емоції.
Капремонт двигуна!Тільки пройшов обкатку!Під капотом усе відмінно!!!Тільки заливати омивайку!!!Ходова у нормі!!!нічого не стукає!!!нещодавно поставив гбо!!!працює і на газу і на бензині без проблем!!!!Кожна кнопка працює!!!Кондер працює суперово,заправлений в липні!!!Проблема з якою я і купляв кінець задніх арок,взбухла краска і шов на порогах!!!дир немає!!!днище обработане і навіть зберігся пластиковий захист усього днища!!і тріщина на передньому бампері!А так сів поїхав!!!Робив для себе,але зараз буде стояти без діла!!!
Продам автомобіль Fiat Doblo, 1.6 газ(метан)/бензин, 16-клапанний двигун, машина на ходу, технічно справна.
Авто міцне, прохідне, з надійним кузовом, двигуном та коробкою, жодного разу ніде не підводило! В справному стані, сів та поїхав, готове до огляду, що цікавить запитуйте буду розповідати!
Продам Славута 110307на ходу состояние на 80% краска заводская не бита не крашена расход 7. 5на100
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?