Мотоцикл експлуатувався тільки в суху теплу погоду.Як новий.Детальніше по телефону
Продам авто в хорошому стані Мотор та коробка супер Все працює Ходова зроблена Кузов не гнилий Резина літня на титанах Документи в порядку Торг біля авто Можливий обмін Можливий пригон Дзвоніть або пишіть
Сів поїхав
Авто в хорошому робочому стані, кожного дня на ходу. Їздила дружина. Надійний двигун 1.6, встановлений газ/бензин — економне та комфортне в користуванні. Автоматична коробка працює добре, без ривків. Газ вписаний Салон охайний Ходова в нормальному стані Документи в порядку, переоформлення Є невеликі косметичні недоліки по порогах, на їзду не впливають. Стоїть гарне світло (лінзи) Авто комфортне та практичне для міста і траси. ? Деталі по телефону ? Реальному покупцю — торг біля авто.
Власний автомобіль в володінні з 2020 року , дно пороги варились в 2023 + запустилась , на даний момент вже зявились нюанси по кузову , деталі по телефону , всім гарних покупок !)
Продам авто 2006 року випуску. Єдиний власник, оригінальний пробіг. Автомобіль працює без нарікань. Можливий розумний торг. Детальна інформація по телефону.
Продам свою машину, потрібні терміново гроші через службу вся детальна інформація за номером телефону: ********** (телеграм або вайбер) ********** (ватсап) Олександр
продам 2121 в робочому стані газ бенз **********
ГРМ поміняний, по ходовій все пороблено,масло поміняв 20.04.2026р, авто на повному ходу сів і поїхав, переоформлення в любому вигляді, торг біля капота, всі питання по телефону.
Продається власний автомобіль (перший власник з салону), мало їздив. Авто в хорошому стані, всі функції, кнопки повністю працюють. Додатково встановлено сигналізацію, задній парктронік, затоновано скла, з салону було зроблено антикорозійну обробку (жодних слідів ржавіння). Осінню 2025 року відремонтовано ходову, заправлено кондиціонер, змінено масло і фільтр. Бонусом є комплект зимових коліс на стальних дисках, автоцивілка до березня 2027 року та повний бак бензину. Авто на даний момент не потребує жодних додаткових вкладень.
Продам авто в гарному стані від власника
Машинка в хорошому стані як на свої роки коробка не вибиває мотор працює чітко ходова збита по кузові є сліди експлуатації на криші поліз лак кого цікавить пишіть дзвоніть гарних пошуків і мирного неба
Авто у гарному стані не гниле, тоновані двері, люк відкривається, дно оцинковане.
Прицеп виготовлявся під замовлення . Усилена рама ,ресори від Газ 51 передні , ступиці від Мерседеса 123. Прицеп обслужений замінив підшипники ступить,нова підлога ,заміна металевих елементів шасі .Довжина 2,20 м ширина 1,20 м .Є в наявності брезент .Кого цікавить телефенуйте , домовимось !!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?