Авто в ідеальному стані, повністю обслужено, ідеально працює. Один підкрас задньої двері. панорама, люк, повний привід, коричневий шкіряний салон! Зроблена нещодавно ходова. Авто комплектація максимум! Дзвони, торг у капота!
Продам надійне авто на м57 двигуні та коробці автомат з повним приводом! Є незначні нюанси по кузову,треба варить арки.Не критично. Прохання-пишіть/телефонуйте в месенджери або тут. Пропозиції «заберу за 4к» -будь ласка не пропонуйте. Всім гарного дня.
Повністю непошкоджена, колір білий, панорама,бежевий шкіряний салон, великий передній монітор, задній монітор,7 місць,два комплекти резини, орігинальні диски,є фото з аукціону США- повністю непошкоджена.
Продам власне авто BMW e87 120d в гарному стані , по авто багато чого зроблено , замінені цепі грм , демфер , впускний колектор , турбіна ще на гарантії , та багато чого іншого , на це все є документація , по салону збережена , дуже гарна комплектація Тільки переоформлення Торг біля капоту Більше розповім по телефону
надежный м57 2.5...
У продажу BMW Плівка вже з тріщинами - але на швидкість не впливає. Встановлено КарПлей - потрібно перешити аукс, щоб музика відтворювалася. Торпеда перешита в чорний колір, як і стеля. Безпека відсутня. Щодо помилок, світло як і на будь-якому BMW + тиск в шинах. В цілому є куди докласти руки. Загальний стан на 3 . Автомобіль без зимових шин Без торгу Обмін не цiкавить .
Продам свій автомобіль, пригнаний із США без пошкоджень, оригінальний пробіг, гарний стан салону (натуральна шкіра) і кузова, майже нова зимова резина Michelin R18 (пробіг приблизно 8 тис км), Android магнітола, встановлена в США,спідометр в км. На 165 тис замінена повністю система VANOS (фазорегулятори, клапана і т д). Нова АКБ 100Аh, нові лампи ксенон головного світла. Готовий до будь-яких перевірок в Чернігові. На всі питання із задоволенням відповім по телефону.
Автомобіль у хорошому стані. На 270 тис.км замінено: кошик зчеплення, передні ричаги, всі амортизатори, глушник, всі сайлентблоки, передні пружини, ланцюг ГРМ, двигун вальветроніка, помпа антифризу, вакуумний насос.
Продам власне авто. Прекрасне авто з надійним мотором, повним приводом і коробкою автомат. Обслуговування було вчасно та тільки якісними запчастинами. По кузову є пару невеликіх сколів.
Продам повністю робочий автомобіль, стан сіл поїхав, по кузову та технічці питань ніяких немає, зроблено великий список робіт, обслужений двигун, замінені ремінь з натягувачами, свічки, котушки, ремінь кондиціонера, гальмівні колодки, заправлений та обслужений клімат, датчики АБС, швидкості, загалом список великий, телефонуйте пишіть на все відповім
Авто в задовільному стані. Нові пороги та поддомкратники. 6-й власник. Двигун у доброму стані ( їде спритно). Потребує ремонту по розходникам. Резина літо ще на сезон вистачить. Детальна інформація по телефону.
Телефонувати все розповім по телефону
продам БМВ е 39 м 57 в хорошем состоянии звоните в любое время
Авто пригнано з Америки з мінімальними пошкодженнями. Авто з Техасу з сухого штату. По авто зроблено багато роботи. По технічній частині авто в відмінному стані. Вся в м- пакеті. Зроблений гарний вихлоп, екологія на місці. Не шита не чіпована. Задній привід. На гарній комплектації: масажи сидінь, проекція, шторки, чорний потолок, чотирьох зонний клімат, підігрів всіх сидінь та багато інших функцій. Повний антихром. Гарний салон. Машина привертає увагу оточуючих. Кого цікавить дане авто телефонуйте все розповім більш детально
Продам автомобіль у хорошому стані. Встановлена хороша літня гума R19. Також у комплекті є хороша зимова гума R19. Можливий продаж у розстрочку (виплату) від 1000 доларів початкового внеску. Автомобіль доглянутий, готовий до експлуатації. За додатковою інформацією звертайтеся в особисті повідомлення або за телефоном.
Машина в ідеальному стані, є невеликі сліди експлуатації. Зроблено по машині дуже багато, з 22 року не використовується. Витрата 5-7 літрів, при -26 запускається з пів оберту. більш детально розповім по тел. комплект килимків літо+ зима оригінальних. Дорога сигналізація 1000уе обійшлася. Огляд АВТО на будь-якому СТО. ТІЛЬКИ ПЕРЕФОРМУВАННЯ. торга нет,снизил цену до минимума. Всё переоформления за ваш счёт
Авто повністю красилось в 22-гому році (дуже гарний колір), перевдягнене в рестайл, стоїть 2л бензин на автоматі, ходова зроблена, нове лобове скло, два комплекта резини з дисками (зима-літо) ще є запчастини які віддам з машиною. Торг присутній.
Авто в ідеальному стані!!! Європейське авто, не бита , не крашена, завжди вчасно проходила ТО в Києві на оригінальному СТО. Нова гума. Продаю в зв?язку з переїздом за кордон…За більш детальною інформацію звертайтесь в особисті, тільки Ватсап або Вайбер.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?