Автомобіль тільки пройшов ТО. замінені масла в двигуні, в коробці. Все робилось вчасно. Авто в гарному стані, помилок немає, можливі перевірки на СТО.
Автівка у гарному стані, дуже зручна у керуванні, що по місту, так і за містом. Швидкість набирає миттєво, завдяки потужному 245 к.с. N20 двигуну. До двигуна зауважень не має, бортовий ком'пютер помилок не виявляв, є опція вимикання і вмикання двигуна на світлофорах для економії палива, також є режим ЕСО PRO, але машина починає повільно набирати швидкість. Коробка автомат, працює бездоганно. Гальма спрацьовують миттєво. Опцій пов'язаних з комфортом безліч. Дуже сподобалась функція "Комфортний вхід". Сидіння дуже зручні, кермо регулюється, якщо тривала подорож є круіз контроль, виставляли 110-120, витрата пального 8 л/100км, по місту 12-12,5. Зранку, коли на вулиці 2-3 градуси, вмикали обігрів салона і за 5 хвилин стає дуже тепло, підігрівачі сидіння спрацьовуюь миттєво. Дзеркала підігріваються автоматично, залежно від зовнішньої температури, складаються автоматично за допомогою кнопки на дверях. Літом, кондиціонер працює на відмінно. Габаріти машини не занадто великі, тому припаркуватися зовсім не складно, дуже подобається високий кліренс 20 см. Багажне відділення достатньо велике. Колеса стоять, Мишелін 225/50/17. На колесах стоять датчики тиску шин. Спілкувався з власниками таких самих Х1, перейшли на звичайні шини, м'якість руху, Дуже гарно всередині салону, світлий колір шкіри виглядає елегантно. Що би хотілося додати у цю машину, так це партронік, або камеру та замінити штатне головне освітлення на ксенон, нажаль після 2012 року, маркетологи вирішили цю опцію ставити за бажанням власника. На цьому все, якщо є додаткові питання пишить, дзвоніть.
Продам власне авто в доглянутому стані,робити нічого не потрібно.Перший власник в Україні.
Авто в хорошем состоянии,на зимней резине,саб,полный тюнинг AC Schnitzer
Всі питання по телефону
Всім міцного козацького .. авто в рідній фарбі без помилок обслуговоно по ходовій 1000 км тому . все працює . е маленькі нюанси все по телефону зроблю знижку. авто з рідним пробігом . на Х доайві . е торг обмін . більше фото в особисті ... 0. шесдесть три 221 пьятнадцать 21 на обмін дорожче
Власне авто з гарною комплектацією, нова гума є зима , до тяжка усіх дверей , великий монітор , без зауважень , стоїть М вихлопна гарний звук. Коробка 8 ступенів це відчувається на витратах пального .
Продам свою Бмв в одних руках півтора роки, пригнана з Німеччини ,стан задовільний,масло не бере не димить Є невелики нюанси по кузову (така приїхала) Підвіска перебрана рік тому,місяц назад проходила перевірку,нюансів немає Двигун 2.0 турбо дизель,на гарному вихлопі Коробка 6-ступінчаста Салон в гарному стані,кожна кнопка працює Клімат контроль Гарна літня резина В додаток зимня Пробіг 230 тис Машина динамічна та цікава
В нормальному стані на свої роки, повністю на ходу,проведено ТО з заміною олії двигуна ,КПП,антифризу та гальмівної рідини, нові датчики абс по кругу, перебран генератор, замінені 2ступиці, прокладка кришки клапанів, масляного фільтра, повітряний патрубок, клапан вк.цеп в гарному стані. в комплекті 2 нові опори амортів,це єдине що стучить на ямах. гума зимова але непогана.не завжди на зв'язку,краще пишіть
Авто в чудовому стані!!!Без ДТП не биток і не топляк(куплена в США цілою за дорого з незначними подряпинами(сполірувались).Вся машина у заводській фарбі і навіть бампера!З невеликим 100% оригінальним пробігом (як для дизеля).Дуже хороша комплектація:проекція на лобове,панорамний дах,електро кришка багажника з можливістью відкривання без допомоги рук,без ключовий доступ,передні електро сидіння з памятью і підігрівом,шторки задніх вікон,широкий монітор,розширений бортовий компютер,широкий монітор,парк-троник перед зад,камера і багато багато інших!Технічно у доброму стані,мотор 2.0TDI(190к.с. з одною турбіною,не димить,масло не бере)працює ідеально без посторонніх звуків,турбіна дуе,коробка передач АКПП звичайний 8ми ступінчастий автомат фірми ZF (не робот і не варіатор) працюе ідеально перемикается плавно без ривків і ударів,ходова не гримить ,по електриці все працюе помилок немає.Додатково Прошита мова з картами навігації.!Повний привід X-Drive(всюдихід,проїде де завгодно)Гарний колір Білий Перламутр!Просте,недороге в обслуговування,комфортне,надійне і потужне(190к.с. з одною турбіною) авто з невеликою витратою палива 8літрів солярки по місту!В мороз -20 запускается без проблем(як бензин).
Продається надійний та стильний кросовер у відмінному стані! Автомобіль доглянутий, повністю обслужений та готовий до поїздок. свіжа заміна моторного масла та фільтрів, обслуговування коробки (масло + фільтр) зроблено, ходова частина без стуків, нічого не гримить всі витратники замінені вчасно та ставилися лише оригінальні запчастини. ? Двигун: 2.0 Turbo, 245 к.с. – потужний та економічний ? Коробка: 8-ступенева автоматична ? Привід: повний (xDrive) – впевненість на будь-якій дорозі ? Рік випуску: 2012 ? Українська реєстрація, всі податки сплачені ? Комплектація: Шкіряний салон у чудовому стані, як новий. Має Підігрів сидінь. Є велика панорама, люк та шторка. Автомобіль оснащено дорогою Преміум-аудіосистемою. На автомобілі стоять легкосплавні диски з новою резиною. Машина не потребує вкладень – сів і поїхав! ? Дуже комфортна, динамічна та економна. ? Ідеально підходить як для міста, так і для подорожей. В додаток віддаю повністю нову зимову резину.
BMW X1 xDrive28i M-Paket Автомобіль у дуже хорошому та доглянутому стані. Пригнаний з США та якісно відновлений, безпека відновлена. Рідний пробіг 189 т. Повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Комплектація: - M-пакет (зовнішній та внутрішній) - Панорамний дах - Шкіряний максимальний салон - Електросидіння з пам’яттю - Підігрів передніх сидінь - M-кермо з підігрівом - LED оптика - Безключовий доступ Comfort Access - Електропривід багажника - Круїз-контроль - Датчики світла та дощу - Двозонний клімат-контроль - Оригінальні M-диски BMW - Чорна стеля - Тонована по колу хорошою плівкою Додатково: - Передня оптика та вразливі елементи кузова заклеєні якісною бронеплівкою. - Оригінальні килимки BMW. - 2 комплекта гуми. Автомобіль виглядає дуже ефектно. Авто від власника. Продаж не терміновий. Допомоги в продажу не потребую. Можливі будь-які перевірки на СТО. Торг аргументований біля автомобіля. Телефонуйте, детально розповім про авто.
Продам BMW, в гарному стані. За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону
Продам власну bmw 1 e87. Машина в гарному стані. Не фарбована. Не бита. Рідний пробіг, є книжка. В машину вкладено багато грошей та часу. Замінено ланцюги, ходову частину , всі рідини, тормоза. Також був встановлений М руль повністю функціонує. Кондиціонер повністю працює, зроблено ТО. Абсолютно кожна кнопочка працює. Замінені форсунки на нові. Більше інформації за телефоном. Встановлені 17 колеса зимовою гумою Також в комплекті віддам 16 колеса з літньою гумою Будь який вид переоформлення Новий страховий поліс.
м52б25 на рівнодовлинниках, пружини ейбах червоні -40мм навколо, чорна стеля, рекаро сидухи е46купе, глазки, сцепа кераміка 1 диск, з доплатою віддам на ориг руле спарко і короткоходці ydc, є нюанси по кузову.
Гідний варіант за станом та комплектацією. М-пакет. Обвіс за 1500$(юбки перед, зад, бокові, два спойлери). Нова гума. 1 власник. Мінімальне дтп в США, змінювалися тільки бампера. Авто відновлювалось якісно для себе. Колір чудовий, виглядає дуже класно, фото не передають яскравості автомобіля. Лобове скло та всі інші рідні. Гібрид 381 к.с. Дизель програє по потужності і вартості заправки. Купувалася з салону в 2024 році. Важко знайти якусь опцію, якої у неї немає. -лазерні фари з автовирізанням. -максимальні асистенти, сама їздить, сама паркується, без допомога водія може сама виїхати назад з будь-якого місця, куди заїхала. -підсклянники з регулюванням температури. - підігрів керма, підігрів сидінь, підігрів підлокітників. -дотяжки дверей. -проекція на лобове скло, топова акустика. -максимальні сидіння з масажем, підігрівом та вентиляцією. -управління жестами. -панорама Sky Lounge з підсвіткою. - камери кругового огляду 360, сліпі зони. -адаптивна пневмопідвіска, найкомфортніша у звичайному режимі руху, і найбільш керований у спортивному режимі. -електричні шторки вікон. -5-ти зонний клімат. -диски R22 HAMANN UNIQUE FORCED чорний графіт. і багато іншого Колір Blue ridge mountain metallic Салон - Sensafin dec.quilted Cognac, коричневе дерево тополя з відкритими порами.
усі питання по телефону))) перекупники та майданчики повз! дзвоніть за номером на повідомлення відповідаю рідко!!!!
Т.О на авто проводились кожні 15т км по регламенту, на 230т Були замінені усі рідини в коробці з кришкою, масла у роздатці та обох редукторах. Машина була зашита на Upstage, 2 стейджом та встановлений даунпайп. Після прошивки, в авто почали міняти мастила кожні 10т км. На 240т було проведено планове Т.О і замінені гальмівні диски в круг з колодками. Комплектація: 1. Переодягнена в М-ПАКЕТ, с оригінальними бамперами від G31 ( не китайські ), стоїть дифузор від m5 f90 2. Стоять Адаптивні-Лед фари ( з авто вирізанням дальнього світла ) 3. Активований CarPlay 4. Аудіо система Harman-cordon 5. Камери 360 6. Розширений пакет Шкіри на дверних картах, та торпеді 7. Є фаркоп 8. Присутня панорама, з люком 9. Кермо з підігрівом 10. Дистроніки з автоматичним круїзом 11. Сидіння з підігрівом та вентиляцією Нюанси: 1. Трiснуло лобове скло Будуть питання по авто - телефонуйте !
Продам х5 е70 , на повному ходу, двигун н55 306 к.с Все обслуговувалося вчасно , масло фільтра замінені 500 км. Назад . Більше інформації стосовно авто по телефону .
BMW GT 520D. Авто пригнане з Кореї. Реальному покупцю скину відео стану авто після пригону з Кореї
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?