Продам авто в нормально стану на свої роки,мотор добрий працює як на газу так і на бензині,новий газовий редуктор .По документах все добре продаж з переоформленням всі запитання або в повідомлення або телефонуйте
Продаю мотоцикл в ідеальному стані. Куплений новим на початку літа, перший власник. Використовувався дуже бережно: зовнішній вигляд на 10/10, технічний стан також на 10/10. Все повністю в стоці, без доопрацювань або втручань. Обкатку проходив бережно, мотоциклу високих обертів не давали, по ендуро не катався — максимум виїзди по полях і лісових дорогах. Обслуговування проводилось регулярно і суворо за регламентом. Масло мінялось кожні 300 км (Motul 5100). Перед продажем зроблю ще одну заміну, щоб можна було сісти і одразу їхати. Зовсім нещодавно замінено гальмівні колодки (пробіг після заміни всього 10 км). Ланцюг змащено і підтягнуто, повітряний фільтр просочено. Всі витратні матеріали оновлено, додаткових вкладень не потребується. Гума практично нова, зносу майже немає. Мотоцикл ніколи не підводив, мотор і ходова працюють бездоганно. На двигун діє гарантія до кінця червня, що додатково підтверджує надійність. Торг вітається, але біля мотоцикла. Продаю у зв'язку з переходом на мотоцикл більшої кубатури.
продам авто джета фольцваген стан сів Тай поїхав
Автомобіль на ходу. Торг біля авто.
Відмінний стан. Стан кращий ніж ви купите новий з базару. Все вдосконалено і усилено. Куплявся весною. Продаємо тому, що син поміняв вподобання і хоче пересісти на кросовий мотоцикл. Можливий також обмін на KTM SX 65.
Продам червоний сеатик, в Україні 1 власник всі ці роки. Кузов , як на ці роки, то ідеал. Резина-гарна зима і +4 літніх на окремих дисках. Двигун, кпп-все ок. заводим і їдемо. Причича продажу-помер мій тесть і нікому на ній їздити.У нас е багато запчастин на таке авто...
Другий хазяїн, робився капітальний ремонт двс на 311тис. Новий генератор, газове обладнання 4го покоління. Є невеликі питання по кузову.
ВАЗ 2107 Інжекторний. Автомобіль куплений у 2019 році, пробіг оригінальний. Технічний стан автомобіля - робочий, замінено масло, фільтра, проведені регламентні ремонтні роботи із щепленням, замкнено радіатор пічки, патрубки, зберігання гаражне, гума хороша. Аккумулятор купувався новий. Торг.
Ваз 2109 Коротко крила. Мотор зроблений. Люк не тече!Ходовка зроблена. Новий акумулятор. Новий карбюратор. З документами все в порядку я власник. Переоформлення.
Продам-обміняю ваз 2107 у непоганому стані, ходова роблена, нова зимня резина, не гнила, цікавить обмін
Продається ваз-21015 на ходу 2002 року. Машина варта уваги мотор 1.5 бензин інжектор електрика справна машина не гнила.Кого цікавить звертайтесь за телефоном ********** колір
Продам доглянутий мотоцикл у дуже гарному стані. Завдяки карбюратору PWK 28 їде значно бодріше за будь-яку стокову 250-ку. Встановлено якісний прямоток, свіжу графіку та топову гуму Bridgestone. Байк повністю обслужений, технічно без зауважень і не потребує жодних вкладень. Продаж тільки через повне переоформлення.Торг присутній.
Продам власне авто Ваз2107.2003 рік випуску. Автомобіль в сімї 4 роки за цей період часу жодних проблем! Не перекуп.Авто було доглянуте таке завжди відколи у нас Газ-Бензин(2 покоління) вписане в тех паспорт Масло завжди вчасно замінювалось,є записи Про авто можна багато розказувати но опишу все коротко: Авто переоформляється без проблем,я власник.Страховка є.Двигун 1.5 надійний чистенький без ніяких підтікань масла чи тому інше,працює рівненько та чітко Ходова вчасно робилась нічого не стукає,по поганій дорозі їде дуже добре без стуків Коробка 5/5 -ідеальна 5-ти ступенева з нею взагалі проблем не було і немає Салон дуже охайний та доглянутий,є все для зручної їзди:зручні не зачухані сидіння,обшиті дверні карти,блютуз магнітола з динаміками Датчик Вольтметер що показує в цифрах яку напругу видає генератор По безпеці вогнегасник аптечка желет все це є По електриці працює абсолютно все,кожна кнопочка. Кузов на свої роки зберігся непогано,авто по днищу без дир не гниле,варилось орієнтовно 4-5 років до нас В наявності домкрат нова запаска Центральний замок працює,авто закривається Торг мінімальний-аргументований Ще можна багато чого розказувати,кому цікаво телефонуйте детально все розповім ********** Руслан ********** вайбер звязок
До вашої уваги японська класика у кузові ліфтбек. Я другий власник в Україні. Машина для тих, хто розуміє цінність цієї моделі та готовий докласти рук, щоб довести її до ідеалу. Технічно машина бадьора та «жива» на свій вік, але потребує уваги до зовнішнього вигляду. Головні переваги: GT-пакет: Встановлені рідкісні оригінальні фари та приладова панель від GT-версії, рідний заводський спойлер, стоїть абсолютно нова зимова гума. Документи: Повний порядок, можливе переоформлення. Стан кузова (чесно): машина потребує кузовних робіт, необхідна переварка порога з боку водія, бажана заміна капота. При цьому машина не гнила «в труху», критичних моментів, крім зазначених, немає. Разом із авто віддаю комплект запчастин, які допоможуть у відновленні або подальшій експлуатації.
авто на впевненом ходу не гнала,поварена та оброблена,повністю обезщумнена торпедо з опеля в ходу в салоні тихо. ходовка зроблена грм і помпа 1к назад поміняно вмісті з антіфрізом і маслом(elf] також поміняний головний тормозний целіндер, стан сів і поїхав, на газу робе добре,довезе куди завгодно .Детальна інформація по телефону.
переоформленя,літня резина в подарунок,реальрому покупцю торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?