Легендарний кузов На автоматі. Двигун м40 б18 Коробка. 4л30е Коробка перебиралась Але зараз потік сальник. Тече масло але їхати можна. Кузов авто в живому стані крім порогів. Салон гарний. Пробіг рідний. 313. Замінював вкладиші стояли ще рідні
Авто на ходу, все працює, по документах все добре, газ вписаний
Авто поварене дно оброблене коробка хороша двигун бодрий диски титанові є ще зимова резина.дзвонити на Vodafone
Продам сієру...живенька...кожен день на ходу. Кого цікавить приїжайте...дивіться...катайтесь. 2.0 dohc
Машина на ходу, але багато нюансів по кузову. Можливий торг при зустрічі і огляду авто.
авто на свій вік в гарному стані, двигун коробка підвіска працюють ідеально, резина нова, з нюансів корозія арок передніх крил
Продаю електроскутер maxxter neos 3 Купував у середині зими, прямо на Новий рік 2026 року, поки зима була не користувався, зараз почав їздити, але вже якось не цікаво, хочу машину Пробіг 500км При купівлі відразу встановив АКБ 72в60а літій за 33к зробив швидкоємну і купив потужну зарядку 10а Контролер оновив на потужніший стоїть 60а через що максимальна швидкість 75-80км/год Мотор 1500w в піку 3700w Запас ходу чесні 150-160км Скутер мені обійшовся в 83.000, продаю з величезною знижкою
Мотоцикл без нарікань,є подряпини на пластику і вмятина на баку,крило переднє тріснуте,заміна 1500грн,в дтп не був
Бізнес клас за ціною жигуля,машина на ходу,працює як на газу так і на бензині,мотор робили пару років тому,їде на всі свої 130 кобил,скло підйомники працюють,задня шторка працює,гарна музика,багажник відкривається кнопкою,електро регулювання дзеркал працює,задні протитуманні вогні працюють,на водійському сидінні є підтримка спини,машина вартує своїх грошей. Тепер нюанси:по кузову(не прям кошмар)але питання є,тріснуте лобове,кондиціонер треба заправити(радіатор новий),світиться абс(по передньому правому колесі),стойки стабілізатора треба дивитись,прогорів десь глушник треба дивитись
Продам ваз 2110 в чудовому стані!! авто в оригіналі , кузов не фарбований рівний не зачуханий, по авто взагалі не потрібно робити нічого , все що треба було все зроблено, вся нова ходова, по мотору також все обслужено, заводиться з пів оберта, електрика все працює, 1.6 8клоп , масла не бере ,не димить, не сапунить , коробка , сцеплення ідеал, авто переоформляється , салон ідеальний, не зачуханий, нова зимова резини!! за свої гроші авто ідеал!Ціна на обмін 2000$ Торг біля капоту!!!
авто в нормальному робочому стані страховка дісна газ вписаний оформленя будь яке цікавит обмін питаня в смс або звінок торг
Потребує вложеннь
Стоїть гбо.Авто на ходу є гідро підсилювач кондиціонер. резина зима р15.лвто 15 без дисків, дно не гниле пороги цілі.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?