Доброго дня, продам Ліфана в відмінному стані. - Пробіг 3460 км. Для двигуна Ліфана, можна вважати обкаткою. - Масло заливав Хадо, перші 300, 700 і потім кожну 1000 км. Останній раз заміна була на 3000 км. - Має гаражне зберігання. - Всі вузли мотоцикла справні. - За час експлуатації змінював лише: 1. Тросик газу (в зборі). 2. Дзеркало праве (випадково вдарив під час викоту за гаражу). - Амортизатори та передня вилка працюють відмінно. - Дискові передні тормоза взагалі майже не використовував. Задні барабанні працюють добре, якщо і зношені то на 2-5%. Гарно гальмує. - По пластику все відмінно, на фото видно. - Ніяких наклейок, все в першозданному вигляді. - Цеп змазувалася кожні 200 км, сама цеп в гарному стані. - Скати як переднього так і заднього колеса майже не зношені, як нові. Буксом та іншими дурницями на ньому не займався. - Двигун працює відмінно, без жодних дорікань. - Мотоцикл куплений 2020 року, я перший власник, зареєстрований теж на мене. - Є потертість на кришці вихлопної труби, фото навів. - Вся електроніка працює. - В подарунок йдуть Дуги власного виготовлення та шолом. - Торг біля байку. Чекаю на ваші дзвінки, гадаю , що кращого поєднання ціни та якості зараз не знайти. Це саме той випадок, коли "Той хто шукає - той завжди знаходить", можна додати: "знаходить найвигідніший варіант по співвідношенню ціна-якість!" Тільки переофомлення на нового власника. Продаю в зв'язку з тим, що збираюсь купувати автомобіль. Мото вже буде не потрібний.
Авто в гарного стані на свій вік. Не гнила, порогі цілі, кузов переварювався і перефарбовувався. В кемплекті 4 колеса + запаска. Реально сів і поїхав!
Продаю доглянутий та обслужений мотоцикл Geon x-road 250 pro. Замінений карбюратор на pz30 з прискорювачем. Мастило мінялось вчасно. Готовий до сезону, сів та поїхав. Якщо не можливо додзвонитись пишіть або дзвоніть на телеграм або вайбер)
продам форд Сиерра в доброму стані двигун після капітального ремонту. 2 літровий двигун, карбюратор родной треба налаштувати е питання по коробці виє стоїть новий акумулятор всі прокладки ремені нові є газ треба підключити
продам ваз 21 09 ви хорошому стані
Технічно в ідеальному стані є нюанси по кузову
Авто у доброму стані є гбо не вписане в тп резина зимова (пробіг приблизно 5тис ) є тріщина на лобовому склі авто повністю крашене та невдало покрите лаком (шершава поверхня) не димить,масло не бере не гнила кузов оброблений(корейський) тільки з переоформленням! т
Продам ford scorpio 2.0 1986 на повному ходу, їде бодро на свій рік г/б, на цей рік є рижики по ним дурні питання не задавати Більш детальніше інформацію звоніть
Продам Chery Amulet 2008р + комплект зимових шин на литих дисках. ?Марка: Chery ?Модель: Amulet lux ? Ціна: 1700 у.о. ?Де знаходиться: м. Львів ?Телефон: +********** Андрій (вайбер, ватцап, телеграм) ?Рік випуску: 2008 ????Пробіг: 120780 км ?Об'єм двигуна: 1.6 ??Тип палива: Бензин ?Коробка передач: ?? Механіка ?Додаткова інформація: Дно було оброблено антикором. Кузові зроблено вібро і шумо ізоляція. Вікна тоновані. В комплекті 4 колеса на титанових дисках із зимовими шинами. Повнорозмірна запаска, демисизонка, нова (на титан. диску). Подушки безпеки водія і пасажира. ABS, Гідропідсилювач керма, мотор 1.6. Кондиціонер. Сигналізація. Фаркоп з електрикою рідключеною. Аудіо система, СД магнітофон, додатково вмонтовані в полку багажника 2 колонк. динаміки. Фари лінзи. Проти тумані фари, передні і задні. Додатковий стоп сигнал на задньому стіклі. Підігрів передніх сидінь. Підігрів заднього скла. Електричні підіймачі скла 4 вікон. Електричне регулювання задніх дзеркал Захист мотора. Машина на 100 тис. пройшла кап. ремонт мотора, пройдено обкатку в 5тис.. Замінено стойки перед і зад. Тормозні колодки перд. і зад. Диск сцепленя. Ходова зроблена була. По кузову є в різних місцях рижики. Є поттертості в салоні на картах дверей, обшивки. Перший і єдиний власник. При продажі умова знімаю з себе з реєстрації. Причина продажі покупка іншого авто.
Продам Vikrant V15. Limited Edition. В гуглі та ютубі повно інформації стосовно якості і надійності цих мотів. Їздила дружина, дуже акуратно. Обслуговувався вчасно на СТО дилера. Масло лише Motul, розхідники лише оригінал. Минулого сезону замінений ланцюг з обома зірочками. Позаминулого замінені акумулятор та задня гума. Технічний стан "сів і поїхав". Новий власник буде задоволений - довезе на край світу і назад без проблем та поломок. Готовий до будь-яких перевірок.
ЦІНА ВИХІДНОГО ДНЯ!! Продам авто,технічно справне,на впевненому ходу,є нюанси по кузову,все по телефону газ бенз
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?