Особистий сімейний автомобіль. У мене вже 5 років. Куплений також у сім’ї. Автомобіль на ходу — сів і поїхав. Легкі подряпини, нижня права частина крила трохи підгнила. Новий ремкомплект, клапани, замінені гальмівні диски, колодки, передні підшипники, титанові диски. Як для своїх років — у відмінному стані. Авто наразі знаходиться в Польщі. вотсапп +**********
Продам Audi 100 с4 з фарами від A6. не гнила потребує злегка лакофарбових робіт машина на повному ходу, торг біля капота з повним переоформленням. Газ/бензин дзвонить за номером **********
Авто у дуже гарному стані. Підвіска повністю замінена нічого робити не потрібно) вся електрика працює, мульти кермо та штатна магнітола колодки встановлені нові машина готова для далеких поїздок та місцевого шарму розхід по місту 8.4 по трасі 6,3 зауважу що дуже економно як на сьогоднішній день. За додатковою інформацією в особисті. Газу ніколи не було! Із нюансів тільки лакофарбне покриття і все. Резина нова зимова
Гарне авто на свої роки. Без іржі та різних поломок.На ходу кожен день.Багато відремонтовано за три роки мого водіння так що покупкою будете задоволені. Масла не бере не димить ,мотор в нормі повністю.
потрібно косметичний ремонт по круку.
Продаю власне авто,на повному ходу.Авто фарбоване від першого власника.Поміняно пороги.Є передні скло підйомники,кондиціонер,встановлено камеру заднего виду.Гаражне зберігання.
Продам авто в гарному стані, технічно справна. Газ/бензин, два комплекти гуми(зимова нова). Всі питання по телефону ********** Андрій
продаю авто яке було сімейним, доглядалось, є недоліки в основному по кузову їх видно на фото, машині не десять років. працює відмінно, за більш детальною інформацією звертатись за телефоном
По ходові на 5+ газ вписаний нові тормозні диски ,колодки їде добре мотор надійний масла не бере не коп • тить резина 80%
Варити не потрібно електрика робе по готові все в нормі тільки на газ міняти треба
Машина на ходу, є подряпини, ржавчина на кузові
Авто кожин день на ходу.. Кондиціонер працює. Електрика вся працює.
Авто куплено в автосалоні, один власник, одразу з салону зроблено антикор+музика, встановлено ГБО 4 покоління, фаркоп, авто в чудовому стані,не іржаве,в ДТП не було. Додатково комплект резини на пріоровських дисках, останнім часом їздить рідко, так як куплено інше авто. Пробіг 100% оригінал, ТО проводилось вчасно,масло мінялось до 8000 від заміни до заміни.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?