Двигун після ремонту,замінені прокладки ГБЦ,верхня подушка двигуна,замінено мастило в двигуні. Електрика справна(все працює). КПП "пинається"- але їздить добре,не працює муфта повного приводу. Резина зимня нова,на дисках.
Продам свою е39 вложений не требует, двигатель м52б20 колено с поршнями с м 52б28 едет очень бодро, ходовая переберались летом, максимальной комплектации, люк, 4стеклоподемника, магнитола андроид, стоит 4 канальний усилитель с сабом ,подогрев сидений ,М обвесы, масло менять 1000 км назад (Motul 8100) ошибок ни каких нету. Переоформления
Всі питання по телефону.
Авто в чудовому стані,повністю обслужено. За детальною інформацією звертайтесь за номером
Продам своє авто пригнане з Германії, я перший власник в Україні . Парктроннік заводський,фаркоп,два ключі,кондиціонер,охайний стан салону.Пишіть,дзвоніть.
Авто в хорошому стані,не потребує ремонту,були провірки на СТО.Пошкодженнь немає,детальніше писати або дзвонити в няавності є дві нові опори і дві нові передні стойки і двіфільонки на передні двері з усім 4000$ номер
Офіційний автомобіль, гарний стан, надійний двигун, все працює, не бита , не ржава. Гарна комплектація. Японська якість. Розумний торг біля автомобіля.
Пежо 307 1,6 HDI дизель. Працює без нарікань. Прекрасне економне авто з просторим багажним відділом. На добрій зимовій гумі. Є клімат контроль та круіз.Є тріщина на лобовому. Загалом нормальне авто за адекватну ціну, підійде як для сім?ї так і для роботи. Ціну по телефону необговорюю. Продаю не терміново.
Чудовий бюджетний кабріолет у відмінному стані Економічний і надійний двигун 1,6 бензин. Витрата палива близько 6,5л. Встановлено новий акумулятор . Металева крыша, що дає можливість повноцінно користуватися автомобілем зимою.Технічно все ідеально працює,в ідеальному стані по кузову ( зимова і літня гума) Криша відкривається без нарікань.Перевірка на любому СТО.Машинка емоція.Притягує до себе погляди оточуючих!
Автомобіль у доброму стані,на даний час вкладень не потребує
Без пневмы покрыт раптором Машина в отличном состоянии, если интересует- звоните, отвечу на все вопросы! Торт у капота
Авто в гарному стані, газ 4 покоління, тюнінг,гідро підсилювач керма.
Продам Nissan Tiida, газ-бензин, КПП автомат. Авто після повного обслуговування. Заміна ГРМ, ланцюгів, роликів, натягувачів, масла та фільтрів 500 км тому. Заміна радіатора, заміна масла та фільтра АКПП, проведена ревізія підвіски. Кондиціонер та пічка працюють відмінно. Двигун працює відмінно, коробка перемикається без ривків і затримок. У фарах ксенон. Магнітола СД мр3, з aux. Машина чиста, не прокурена, відмінна гума Р15. По машині є пара підкрасів від першої господарки. В одному місці на арці є іржа, на фото. В машині працює все, в найближчий час вкладень не потребує. Екологія на місці. Обмін цікавий тільки на АКПП, свіжішого року, варіанти. Ціна вказана БЕЗ ТОРГУ.
Авто в хорошому надійному стані, гаражне зберігання.
Продам УАЗ 469 Мотор в доброму стані, Працює на бензині, Коробка в відмінному стані, Роздатки мости працюють, Передній міст перебраний Рама ціла, по кузову в доброму стані Гідрач,сідушки від Mercedes Led лампи По електриці все працює Пічка також Лебідка в відмінному стані Авто повністю перебрано сів і поїхав Кого цікаво дзвоніть, все розповім по телефону. **********
Всі питання по телефону.
Срочно продам свой автомобиль, у меня он с 2020 года, вложений по технической части не требует, двигатель очень надёжный и ресурсный 2.0 бензин + газ 4 пок. Расход газа по городу 10-11 л. Качественная тонировка в круг. Машина оценкована, гнить не будет! Торг возможен но не значительный, поймите я не перекуп и в своей машине уверен.
Продам Шкода румстер 2007год родной пробег 146510 . Двигатель 1.4бензин .Есть нюансы по кузову небольшие рыжики .В целом машина сел и поехал.Более интересующие вопросы по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?