Власне авто ,яке заїхало в червні 22 року в Україну . Пробіг можете перевірити за ВІНом,якшо е можливість і бажання. По ЛФП пробили все авто товщиком- без зауважень . Сліди використання звісно е. По авто робилось все вчасно. Робилась ходова, підкидались кільця, міняли гідрокомпенсатори, та рульову рейку ( стара в наявності при бажанні віддам під реставрацію). ГБО ставилось в кінці 2022 - нове обладнання з реестраціею в тех паспорт.Авто з початку 23 року стоїть в гаражі виїджае раз в пів року по два тижні ( співпадае з моею відпусткою)))) . Самий великий мінус це свіжа тріщина через низ лобового по всій ширині. Продаж не спішний , і краще пишіть- мобільний вимкнено ( за певних причин). доступні майже всі месенджери.Розгляну обмін на 2-3 кімнатну квартиру з моею доплатою.
Продам Опель вектра с 2004р 2.2 Диз.АКПП.Можливий обмін на вантажний бус.Ціна 4300 торг.
Продам ВАЗ 2011 року. Газ пропан-бутан/ Бензин, 1.7 л. Автомобіль обслуговувався вчасно, заміна мастила кожні 8000. Передній бампер з металу тройки. По кузову і бамперу є рижики, також є царапини. Ходову тільки перебрали. Зроблена заміна фільтрів, помпи, ремня генератора. Двигун працює добре. Аккумулятор майже новий. Пробіг 114300 км. Торг тільки біля авто. Площадкам не торбувати.
!!КУЗОВ КУПЕ!! Авто на повному ходу, має рідний пробіг, гарну комплектацію з кондиціонером. має незначні пошкодження ззаду на крилі (видно на фото), довго стояла в гаражі. технічно майже новий автомобіль. переоформлення, торг біля капоту
Продаю в з'язку з виїздом вкладень не потрібно.
Продам у зв?язку з від?їздом Opel Meriva 2007 р.в., чорний, бензиновий двигун 1,6 л, нова коробка автомат (щойно замінена), повністю робоче газове обладнання. Дівчаче авто у гарному стані, на зимовій гумі, їздила обережно дівчина. 4500 $ торг
авто в хорошем состоянии,масло не жрёт,ходовая в идеале.продаю связи с выездом из страны
Автобус Volvo, двигун дизель 9.6. Цікавить обмін на Mercedes Benz sprinter. З усіх питань телефонуйте або пишіть телеграм/Вайбер. Володимир
Авто у технічно справному стані, ходівка не гримить. По кузову є рижики. Є ляда окремо, але теж треба робити. Кандер дме холодним. Лише переоформлення.
ходова зроблена місяць назад, двигун живий, газ-бензин, кузов у гарному стані, не гнилий, рижиків немає, кондиціонер працює, музика добра, передні ковші, доглянута машина
Продам своє сімейне авто. Ідеальне для міста . Дуже економне. В додаток легкосплавні диски с зимовою гумою.
Продам автомобіль у відмінному стані. Економний, не битий, не фарбований, доглянутий салон. Бережна експлуатація. Зимові, літні шини.
Перший власник,заводське пофарбування,газовий редуктор переобраний.Віддам два дисків,піввісь (заводська рідна).Розхід газу 9 літрів на 100км,в зиму до 10 літрів
Офіційна. Все працює. Обслуговується своєчасно. Простий, надійний, економний, шустрий автомобіль. Ціла, в рідній фарбі. Замінено мастило в двигуні, коробці та охолоджувальна рідина, бензонасос, свічки запалювання, відрегульовані клапана. Кондиціонер працює. Сервісна книжка. Піднятий кліренс. Ходова, кузов, двигун в ідеалі. Середня витрата газу - 9 л/100 км. Доводчики вікон. Електропідігріів дзеркал, переднього та заднього скла. Протитуманки, ЛЕДлампи,, гарна музика з GPSнавігатором, інтернетом, газ вписаний в техпаспорт. Підігрів передніх сидінь. Нова гума. Більше інформації по телефону. "Фахівцям" які неглядя оцінюють автомобіль на свою користь прохання не турбувати. Знаходиться в Чернiговi,Киевi. Ціна без торгу. Можливий обмін на мото.
Звонить по телефону
Продам свое авто, Mazda 6 gg 2004 год , автомат, газ/бензин, по двигателю и коробке все хорошо, комплектация : круиз контроль, климат,мультируль,подогрев сидений,омыватель фар, родной ксенон, Ходовая в хорошем состоянии, заменил новый радиатор охлаждения, втулки стабилизатора переднего, масло и фильтр АКПП. Есть незначительные очаги коррозии по низу кузова. Расход газа: 11л трасса, 12л город. На АКПП есть замок. Перекупам просьба не беспокоить.
Китайський позашляховик на базі mitsubishi, технічно в ідеальному стані. Кап ремонт гбц, заднього моста, кпп, ходової, замінені всі технічні рідини. Вся оптика лед. Повний електро пакет. Заводська сигналізація. Інтерфейс. Майже нова гума. ГУР. Кондиціонер. 2 дінова магнітола. Відеореєстратор та камера заднього виду. Фаркоп. Легкосплавні диски. Масло не бере. Авто сів, та поїхав. Я власник.
Володіємо машиною 2 роки. Надійний, комфортний, економний транспорт. Все, що ми замінили в автомобілі будучи власниками: 15.10.22 4х стойки каяба Нові посилені пороги Повітряні фільтри на пічку Задувка всього дніща. Обезшумка на дверях 09.07.23 Задній салінблок переднього речага лівий і правий 28.09.23 заміна Рульові тяги наконечники Пильники Втулки стабілізатора передні 30.09.23 Бронепровода Bosch свічки Denko Блок живлення ксенону Калібровка газу 17.12.23 Нові блоки живлення ксенону та нова права лампа h1 5000 11.03.24 На спідометрі (2420000 км) Заміна ГРМ, помпа, масло мобіл 1, 5в40 Нова резина. Заміна антифризу, а точніше якісною заливкою. 1200грн 17.03.24 заміна газового троса 12.04.24 Нові колонки 4шт Блок розжига ліва сторона. Корегування фар Всі деталі за телефоном :) 24/7
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?