Пройдено ТО, замінено всі витратні матеріали. Стан нового автомобіля, гаражне зберігання, сів і поїхав. Третій власник, тільки по документах, машина залишилася в тих же руках. Причина продажу і всі питання відповім по телефону.
Авто обслужено, сiдай i ідь, є чохли, майже повн бак ! до заміни масла 9тис. нова зимова гума, є легкосплавні диски на 17, свіжа страховка!
Продам власне авто в гарному стані . По машині нічого робити не потрібно, вся в рідніи? фарбі без підкрасів. Стоі?ть нова резина зима . Був замінении? новии? акумулятор два місяці тому. Вся ходова перебрана , Стоі?ть гарна музика? машина максимальноі? комплектаціі?,двух зонии? клімат заправлянии?, вся електрика працює, нова резина на 16 дісках Для сім’і? гарне надіи?не авто ?хто купе не пожалкує.
Продам Шкоду Октавіа Тур в гарному стані, по мотору та коробці проблем немає, ходова зроблена немає ні стуку ні скрипу, Акумулятор новий. Салон не прокуренний, сидіння не рвані. Авто в рідній фарбі. Стоїть газ 4 покоління. по електриці все працює. С документами все добре, любе переоформлення. В приорітеті обмін на Мерседес Спрінтер в довгій базі.
Чудовий 7 місний авто, обслужене та зроблене ТО. На СМС не відповідаю, телефонуйте.
Дуже гарна автівка доглянута кожні 10 тис робиться ТО 3 тис назад останнє масло усі фільтра поміняні,масло кпп,задні передні колодки,цепка ролікі ремні гарно та стильно виглядає нова ризина акб ходова зроблена є сервісна книга машинка як нова салон дуже просторий як новий ,мотор та ходова TOYOTA Corola дуже гарна музика infiniti саб уселок передні задні колонки грає даже достойно два роки володію жодного разу не підводила все робе ошибок немає розробку цієї автівки робил завод Hyundai кто купить буде задоволений гарантую!
Надійний,компактний,економний,, всюдохід,,стекла рідні,резина нова • Подробиці по тел.
Коробка автомат, працює без нарікань. По мотору також без питань Авто в ходу кожного дня. Будь яке оформлення. Я власник. Кондиціонер, лінзи, ксенон, сигналізація, електро дзеркала с підігрівом, мультикермо, задній парктронік, Електро підсилювач керма, непогана музика. Є питання телефонуйте. Встановлене та вписане гбо. Витрата 11 літрів в змішаному циклі. Кузов без дір і іржі. Без торгу
У хорошому стані. Їде впевнено і довезе куди завгодно. Споживає мало. 6-7 місто. 5-5.5 траса. Взимку до 8л. Кондиціонер працює. Пічка гріє. Підігрів заднього скла, бокових дзеркал і заднього скла є, і сидінь передніх. Електропакет передній, ззаду ручка. Олія не їсть. Заміна кожні 7-8 тисяч (10w40). Є сколи та подряпини незначні, не полірувалася. Перефарбовувався капот, оскільки через мухобійку йому прийшла торба і ляда, оскільки знизу облущилася фарба, і минулий власник міняв ліве крило на оригінальне (фарбовано повторно). Скло все рідні, кузов у рідній фарбі. З нюансів: потрібно замінити гідрокомпенсатори. Звучать 'тррр' під час їзди. Решта з техніки в повному порядку, ходова ціла. Сів і поїхав. Володію майже два роки - пригод не було, з пункту А до пункту Б - без проблем. Довгі кілометражі по Україні пройдені відмінно. Стеля перешита минулого року. Лобове тоноване. Вітровики є. Фари відполіровані та в плівці, стоять міні лінзи лед і лед в туманках. Торг мінімальний.
опис відсутній
Продам свой автомобиль, в неплохо состояние, есть вопросы звоните спрашивайте отвечу на все вопросы, все паботает , вся електрика в норме, кандер пашет без проблем, стекла родные, второй владелец в Укр, торг в капота, всем мира, звоните интересуйтесь.
Автомобіль в робочому стані.Всі деталі за телефоном
Автомобіль куплено в оф.ділера Арма Моторс Україна. Адаптовано для українського ринку, збільшено кліренс і на заводі підготовлено під встановлення ГБО. Я єдиний власник. До 2022 стояв в теплому гаражі. Останні 55000 км пробіг по Європі. Є зауваження по косметичному вигляду авто. Додаткові фото і відео надам додатково через Гугл Диск. Торг біля автомобіля. Автомобіль знаходиться у м. Славутич.
Тонірован центральний замок адаптивний біксенон датчік світла та дощу клімат звоніть все розкажу торг є ева ковріки
машина в хорошому технічному стані, всі недоліки видно на фото, приїжджайте дивіться, торг біля капоту. в подарунок зимня гума на залізних дисках, газ офіційно. вписаний. дзвонити та писати на телеграм, вотцап. Продаж у зв'язку із тим що потрібне дизельне авто)
Авто в доброму стані,сів і поїхав робити нічого не потрібно
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?