Їздила мама, її перша машина, по роботі машини питань немає, тільки по кузову, всі рідини мінялися вчасно, з усіх питань телефонуйте ********** , **********
продаж авто дружини. їздила лише жінки, салон в ідеальному стані. машина доглянута. тонування, мультікермо, механіка, кондиціонер, електросклопідйомники, задні парктроники, сигналізація, підігрів передніх сидінь, легкосплавні диски, комплект зимових та літніх шин
Продам mazda 6 gh У хорошому стані нічого робити не треба. Машина вся в рідному кольорі. Вкинутий саб, підсилювач (доплата 500$) Усі питання по телефону.
Продам власне авто Citroen С4 2007 року випуску з автоматичною коробкою передач - варіатор. Хороший зовнішній та технічний стан. Два ключи, тоновані вікна. Віддаю зимову гуму на передні колеса. Подивитись можна у Корабельному районі Миколаїва. Ціна 5200$
авто в охайному стані . двигун мастило не бере зовсім . Подробиці за телефоном. Обмін на дешевше авто
Рено Меган 2 Авто в хорошому стані, двигун після кап-ремонту, турбіна відреставрована, двигун працює ідеально їде бадьоро, на кузові є нюанси на фото видно, дрібні відколи і не глибокі подряпини. З додаткових питань телефонуйте або пишіть.
Двигун м52б20ту два ваноса,стоїть газ вписаний,1999 року випуску.Ходова вся зроблена не економили,двигун в гарному стані все зроблено,днище без гнилі і іржі, карплей магнітола андроїд, мультируль, коробка не штовхає працює добре типтронік, фари білед сушить асфальт , гума good year гарна літо та комплект зими,17 диски
Продам в хороші руки молодіжну малишку )).всі питання по телефону, смс.автомобіль в хорошому стані сів поїхав в любу точку України.Є хороша музика за іншу плату.
Продам свой автомобиль. Полностью исправный, последние 3 года обслуживала в Европе. Очень экономичный и удобный ( его можно запарковать практически везде). Буду возвращаться ним с Польши в Харькове можно посмотреть со 2го июля. Есть парктроник задний, подогрев сидений, стеклоподьемники электрические, ABS, кондиционер. Из минусов: трещина на лобовом, чуть сходит краска на ручке, потертости ( все есть на фотках), не работает ручник ( не знаю что с ним, такую купила и за 6 лет он мне не пригодился никогда, поэтому не чинила ). Машина отслужила мне 6 лет идеально, перед выездом поменяла тормозные колодки и диски, никаких с ней проблем нет, очень бы хотелось что б следующий владелец тоже следил за ней.
Продам в добрі руки свою Сьюзі, робити НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО. Після покупки - 07.23р ремонт двигуна,(лікували дитячі хвороби) -03.25р ремонт ходової, -ЛКП на свій вік, можна виправити нюанси 2 олівцями з фарбою. Не гнила. З ключа, чохли, гума. Заміна масла та фільтрів після обкатки 03.25р. Машина купувалась у знайомих(а вони у своїх знайомих) робилась для себе- надовго. Продаю з причини того, що хочу автомат коробку. Не продавала б якщо б був автомат. Високий кліренс, висока посадка, мало кушає - 7/9л., чиста, акуратна.На всі питання відповім, домовимось про показ. Пропонуйте реальну ціну за обслужену машину без проблем. ПРОШУ ПОСЕРЕДНИКІВ НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ.
Продаю власну машину повністю в робочому стані, без жодних вкладень !
Продам Renault Grand Scenic, авто повністю обслуговано, заміна ГРМ, нова ходова стійки пружини шарові рульові тяги, саленблоки рульова рейка нова новий акумулятор, машина пригнана з Німеччини • є пакет документів. Кондиціонер заправлений є елктро люк, панорама датчик світла, дощу без ключовий доступ шести ступка сім місць кожен день на ходу, кузов не гниє свіжа страховка.
Продам гідний автомобіль, витрата радує, стан хороший! Телефонуйте, все розповім, покажу! звоните на номер
Рульова рейка після ремонту,передні пружини замінині,генератор після ремонту ходова доглянута короче решту не пам’ятаю,за машиною доглядаємо дві пари ковриків.Хто мав Тойоту зрозуміє,купивши її вже не бухаю із кентами на сервісі ?До продажу не готую їздить дружина, причина продажу треба автомат типу Пріуса і тепер тільки Тойота!!! Тел
авто в гарному технічному стані, двигун масла не бере, 2 тис. назад замінений ремінь ГРМ, масло, фільтра, зроблена ходова, не гримить не стукає. Встановлений захист двигуна та КПП. Новий АКБ. Працюють всі кнопки. Клімат контроль працює ідеально. Авто моє, любе оформлення.
Honda Civik 2008 рік Двигун 1.8л 140 к.с. Коробка автомат Привід передній Бензин Пробіг 220тис. км Продам своє авто у гарній комплектації. Заводська тоніровка, тітанові диски, підігрів дзеркал, електро регулювання дзеркал, електро підігрів передніх сидінь, парктронік задній, люк криши, мульті кермо, клімат контроль, круїз контроль, центральний замок, сигналізація StarLine A63. Двигун та коробка без зауважень. Є питання по кузову - незначні царапини та вм'ятини. Ціна 6 900 дол. або 6100 євро +********** Або вайбер, вацап +**********
Машина в хорошому стані ,стоіть газ вписаний тех паспорті два ключі комплект земи охайний салон
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?