Продам скутер forte jog 80cc 2024 року скутер в ідеальному стані масло мінялося завчасно пробіг1800 км скутер на номерах а також є на нього офіційні документи я перший власний скутером користувався 1 рік він більше стояв ніж їхав
Продам бляху jeep grand cherokee wj 4,0 газ бенз не на ходу застукав двигун ще запускається, перебрані гальма та ходова встановлені поліуретанові сайлентблоки, хороша резина, можливо по кусках.
Volvo S80 2004 року. Двигун 2.4 дизель, працює відмінно. Коробка без зауважень. По ходовій частині нічого не стукає. Кузов у хорошому стані. Салон акуратний. Машина щодня на ходу. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Можливий розумний торг біля автомобіля. Документи в порядку
Комплектація “Elegance” 2.7 дизель легендарний, надійний двигун, двигун як часи працює, не димить, їде бодро дуже. Коробка 5g-tronic В коробці треба мастило замінити, по кузову тільки знизу водійська дверка не критично, салон на свої роки охайний, доглянутий. Дзвоніть по телефону розповім більше, якщо не на звʼязку то пишіть в месенджери! Кондиціонер працює чітко, холодить гарно дуже!!!
Продам скутер хонда дио 27, на ходу. Стоит новый поршень с кольцами, новый шатун на коленвал, новые подшипники коленвала, новые тросики (газ, тормоза). Обкатка была пройдена полностью. Брал для проекта для станта, но так руки и не дошли. Из минусов, нужен пластик, на фото видно какой, и подключить электрику, провода все есть, все целое и рабочее. Масло бак снят, смешивал масло с бензином. В комплекте отдам. И в передачу отдам еще лампочки (повороты и стоп) и один ремень. За дополнительной информацией звоните, пишите.
Продам авто в дуже гарному стані робити нічого не потрібно сів поїхав більш детальну інформацію можу розповісти по телефону кого що цікавить телефонуйте
Авто в чудовому доглянутому стані як на свої роки, салон не затертий, авто має сім місць, зараз лише 5, третій ряд викинув але можна поставити при бажанні. Під час користування було зроблено: поставлена нова турбіна 9 тис. тому, замінені свічки розжарювання, замінені лампочки ближнього світла на лед, відполіровані фари, замінені колодки 9 тис. тому, також перед змою було замінено антифриз та промито систему охолодження. Масло в авто міняється раз 7 тис. мотор масла не бере та не димить. Кому цікаво дзвоніть або пишіть на вацап!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?