Авто на повному ходу, без простоїв. Один власник. Ходова перебрана. Є незначні пошкодження ЛКП по кузову. В ДТП не була. ВСЯ в рідній фарбі. Є підкрас на правому задньому крилі. Все що цікавить розкажу по телефону, або можна подивитись в будь-який зручний час
Продам авто , на ходу ,є питання по кузову
Продам авто в гарному стані, сів - поїхав. Двигун масла не бере, коробка дуже легко переключається. Гідропідсилювач керма працює. Стеклопідйомники працюють усі. Освітлення ближнє - лінзи. Є нюанси по кузову. Торг присутній. Переоформлення в Сервісному центрі ДАІ.
Всі запитання по вказаному телефону
Машина більше 12 років в одній сім?ї. Недавно замінювались: ролики грм, ремінь грм, радіатор, повністю милась вся система, новий антифриз, повністю зроблена підвіска, замінено прокладку гбц та інші резинки в моторі.
Двигун в гарному стані, ходова також, задуті усі двері. Стоїть підсилювач 4 канали, саб, передні динаміки 16 дюймів, ззаду овали. На chip motor зроблений Stage 1.
Офіційне авто, я другий власник, авто обслуговувалось, є два комплекти резини, зимня купувалась нова на цю зиму, літня ризина 3 рики в використанні, АКБ купувалось в прошлому році, ТО робилось в березні.
2008 рік Пробіг 139 тис км Резина літо зима 4 склопідіймачі кондиціонер 2 комплекти гуми зима літо мотор міцубіші 1.5 бензин
автомобіль на ходу з документами порядок ходова перебрана замінена генератор акумулятор по кузову есть нюанси автомобіль сів поїхав резина літня кому інтересно можу пригнати на осмотр по області дзвоніть **********
З документами все добре , газ четвертого покоління , тільки переоформлення
Продаю власне авто, машина в ідеальному технічному стані. Замінені всі масла і фільтра, перебрана повністю ходова, нові задні стійки, новий акумулятор, нова зимова резина. Оригінальні чохли в салоні, 10 дін магнітола з камерою заднього виду. Встановлено гбо 4 покоління з балоном на 50 літрів. Досить економне авто як в обслуговуванні так і по затратам на пальне. По косметиці є нюанси, 4 роки вже їздила без підкласів .
Віддам за 1200 дол тако як є без торгу тому що треба дещо зробити в ній
іде добре зроблений кап ремонт,поміняні всі розхідники, перебрана електрика . авто робилось під себе і для щоденного користування, змінились обставини. переєстрація робиться. фото можливо зробити по потребності
Авто на ходу кожен день. Кондиціонер, пічка,музика працює. Газ 4 покоління.
Авто повністю поварене.пофарбоване. масла фільтра замінено.все працює.будь яке переоформлення.
У хорошому стані, кузов без гнилі та корозії, технічно без нарікань, хороша комплектація гідропідсилювач, кондиціонер, склопідйомники, встановлено ГАЗ. З усіх питань пишіть, телефонуйте, приїжджайте. Знаходимося місто Кременчук вул Вадима Пугачова 12Б. Так само можливий обмін, доставка, лізинг.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?