Продам авто.купляла для себе,щоб після отримання прав навчитися їздити на механіці,це моє перше авто.Продаю бо хочу купляти інше уже постійне і на автоматі. В автомобілі після купівлі було замінені всі масла та фільтра,палевний насос ,колодки ,генератор. Більш детально все по телефону
Всі питання по номеру телефону.
Другий власник. Задня ліва арка міняна,кругом мальована через подряпини і сліди довгого користування ,машина находу. Прохання лише звонити!. на повідомлення невідповідаю в тому числі і на повідомлення на сайті.
купив , що б з'їздити за кордон на роботу 1500км. з'їздив , продаю
Продаю власне авто вкладень ніяких не потрібно , тільки кататись . По машині було багато що зроблено Масло в моторі поміняне , фільтра нові,патрубки та антифриз,тормозні колодки , тормозні диски, барабани, стоїть нова резина і новий акб, авто повністю оброблене антигравієм .
Автомобіль на повному ходу,є незначні нюанси, присутністній хороший торг, деталі по телефону.
Була в ДТП. Пошкоджений бампер капот рідіатор усилювач. Є вмятина не велика на криші. Мотор працює машина заводиться.
GeelyCK = зимові шини з дисками
Авто на повному ходу. Чистий, доглянутий салон. Їздила дівчина. Є «рижики» по кузову. Торг. Повне переоформлення. Обмін не пропонувати
Повністю находу. До ДТП у відмінному технічному стані. Одна власниця. Не потребує рихтовки ( все на місці ), тільки запчастини+збирання. Двигун та КПП у відмінному стані. Реальний пробіг. Газ/бензин. Нові колеса. Ціна без торгу.
Продам авто в хорошому технічному стані,економна, їде бодро як на бензині, так і на газу. Газ 4 покоління, вписаний в тех паспорт. Двигун працює тихо і рівно, 10 тис км тому зроблений капремонт, 3, 5 тис км тому встановлено нове зчеплення. 4 склопідйомники, ГУР, є кондиціонер, але не працює. Дно та пороги поварені та оброблені, але є нюанси по кузову. 2 комплекти гуми, 2 ключі. Також новому власнику віддам новий передній бампер і кілька запчастин. Перегляд за домовленостю, телефонуйте.
Авто на повному ходу, була в ДТП, всі питання по телефону
Срочно. Переоформлення обов'язково.
Продам машинку в нормальному стані на повному впевненому ходу з переоформленням. Мотор працює добре, в обслуговуванні недорога, витрата пального маленька. Коробка у відмінному стані. Кузов у нормі. Ходова хороша. Салон доглянутий. Решта питань по телефону.
Продам авто в нормальному стані звертайтесь у вайбер
На полном ходу. Все работает. Сел поехал
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?