Машинка на ходу всі деталі по телефону
Авто в хорошому стані если когось інтересує звертайтесь за номером телефону!!
Продам Джилі ск.2008р..газ вписаний..машинка на ходу...можливе переоформлення...тел.**********..
Продам авто в гарному стані!вкладень не потребує.Резна на титанах зимова,варити і красити не потрібно.
Продам власне авто, Geely CK 2008р. Пробіг 150000тис, без скручування. Двигун у гарному стані, були замінені рідини (масло двигуна, КПП, антифріз, масло для гальм та гідро підсилювача) Масло за весь час не доливалось (тільки від ТО до ТО). По кузову є декілька питань, на фото вказала В комплектації є кондиціонер, електропідіймач усіх вікон. Кондиціонер заправлений, працює гарно Багажник великий та вмісткий. Є запасне колесо. ТО робила кожні 10000тис, дорікань на даний момент немає Встановлено газ 4 покоління, вписаний Їздила дівчина, авто доглянуте Продаж у зв'язку покупки нового Звернення по телефону Присутній невеликий торг біля авто
Авто в робочому стані,стан на фото ,встановлений газ 4-го покоління.Телефонуйте розповім більш детально по телефону.
авто на ходу в нормальному стані, торг біля капота
Авто в гарному стані! Не потребуе ремонту. Сигналізація, два ключи, нова резина, запаска, кондиціонер, електричні підйомник вікон, не гнила. Була заміна головного тормозного цилиндра. Акум в гарному стані, коробка передач в горному стані, движок працюе відміно. під капотом питань нема. За авто слідкувалось. Любе переоформленя. Торг на місті. Перекупам не турбувати!
Машина не на ходу, Пробіг реальний нескручений. Ходова норм, поварена,коробка замінена .На фото (жучки) на даний час виправлені.є багато додаткових запчастин.Можливий торг біля капоту.Деталі по телефону.
Продам автомобіль стоїть без діла в дуже хорошому стані вкладень не потребує Вартий уваги і своєї ціни
На ходу, технічно справна, переоформляється
Авто володію з 2014 р. Машина по факту по ціні Славути. Розглядаю обмін з моєю доплатою до 1500 - 2000 у. о. (Сенс, Ланос тощо в хорошому стані). Можна писати в вайбер чи в чат авто ріа. Авто, повністю на ходу після незначного дтп. (Все на фото. Багажник зачиняється та відчиняється). Технічний стан: Двигун працює відмінно, масло не бере. КПП без проблем. Газ/бензин, встановлено ГБО 4-го покоління BRC (вписане у техпаспорт). Дуже економне авто: витрати на газ ≈ 9 л/100 км. Ходова у нормальному стані, не потребує негайних вкладень. Кондиціонер працює. Недоліки: Не працює ABS (тріснув кабель до датчиків на колесах). Не функціонують задні склопідіймачі. (Перетерлися тростки, самі моторчики працюють.) Ручник потребує ремонту. Кузов після незначного ДТП та потребує косметичного ремонту. Деталі на фото. Можливо комусь це і не критично. Авто знаходиться в Черкаській області (с. Мошни).
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?