Продам geely ck,мотор 1.5.газ-бензин,гбо 4. Машина обслужена, олії, фільтра, охолоджуйка поміняні. Багато чого було зроблено, зроблено капремонт двигуна, нові свічки, бронепроводи, нова помпа, подушки, змінила рейка і рідина ГУР, новий акумулятор, і ще багато чого по дрібниці, по телефону розповім. По кузову є рижики але не критично, днище, лонжерони цілі і без іржі. Із вкладень, потрібні лише по дрібниці. Телефонуйте питайте, у капота поторгуємося.
Продам авто. Масло не бере. Багато чого замінено по ходовій частині.
єслі на обмін то ДЕНЕГ нет єсьть ваз 2108 93 год газ бенз,всім гарних продаж та покупок .
Авто в нормальному робочому стані !!!
Двигун КПП нарікань нема, пробіг 198тис АКБ нови купувався 17. 11. 23. по технічному перебрати передні супорта потрібно, погано відпускають
Машина повністю на ходу, замінені задні стойки, мастила, ремені, ролік. Є не значні дефекти по кузову. Деталі за телефоном
Ходова в порядку, двигун після капремонту. Заміна масла і фільтрів проводилось все вчасно при 8 тис. Два комлекта гуми на дисках. По кузову видно все на фото. Детальніше все за телефоном. Торг.
Автомобіль в гарному стані стан 8/10 салон гарний звертайтеся за номером **********
Машина в хорошому технічному стані Двигун не димить Ходова хороша Передачі не вибивають Гарна комплектація Електро склопакет Гідро підсилювач Електро регулювання дзеркал Кондиціонер Непогана музика Центральний замок Нюанси по кузову видно на фото Пороги та дно цілі
авто на ходу.звонити на номер **********
Продаю машину в гарному стані все працює є кондюк мотор робить гарно без зауважень їде також добре тріщина на задньому бампері коробка працює гарно машина на повному ходу торг біля капота
Продається хороше авто на повному бойову ходу . 1.5 бензиновий двигун з газом 4 покоління, мотор працює ідеально що на бензині що на газу . Хороша комплектація передні та задні електро скло підйомники, кондиціонер, підігрів дзеркал і електро регулювання. Детальніше телефонуйте
полная комплексация.по кузову есть рыжики.короба надо варить.двигатель отлично работает.коробка тоже,замена сцепления на 139 тыс( есть счет факт.)все вопросы по тел.доп.фото вышлю по запросу. авто в районе 8 хлебзавода.
Авто на ходу. Масла не бере. Була заміна поршневих кілець. Коробка справна. Газ-бензин. Газ 4 покоління працює без проблем.
Авто у гарному стані. Ремонту не потребує. Сів і поїхав. З документами також все добре. Любе переоформлення. Тел
У продажу ракета. Газ/бензин, газ 1,5. Пічка гріє. Подушок нема. Пороги місцями є. На підйомнику - піднімається. Треба поварити арку, в іншому на повному бойовому ходу. З машиною віддам купу запчастин. Мультимедія андроїд та та камера заднього виду. Дивитись в районі метро Палац Спорту (Петра Григоренка). Торг
Продам автомобіль
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?